Láhev CamelBak Podium Chill 0,62l White/Black

Láhev CamelBak Podium Chill 0,62l White/Black
Sleva 10%
Akce

Izolovaná cyklistická láhev na kolo CamelBak Podium Chill s patentovaným samouzavíracím náustkem Jet Valve a technologií Hydroguard, která zajišťuje věrnou chuť nápoje bez plastové pachuti. Izolované láhve CamelBak Podium Chill udrží teplotu nápoje 2x déle ve srovnání s normální lahví.

Zobrazit více
Láhev CamelBak Podium Chill 0,62l White/Black
Láhev CamelBak Podium Chill 0,62l White/Black
404  Kč

Láhev CamelBak Podium Chill 0,62l White/Black

Izolované láhve CamelBak Podium Chill udrží teplotu nápoje 2x déle ve srovnání s normální lahví. Jsou vyrobeny z BPA, BPS a BPF-free polypropylenu s technologií Hydroguard, která zajišťuje věrnou chuť nápoje bez plastové pachuti. Díky patentovanému samouzavíracímu náustku Jet Valve voda z lahve nekape. Navíc je vybavena úplným otočným uzávěrem pro přepravu plných lahví. Víčko s náustkem se snadno rozebere a vyčistí. Díky dokonalému tvaru se láhev Podium Chill na kole dobře drží, snadno se mačká a nikdy ji neztratíte z košíku.

  • Cyklistická láhev na kolo CamelBak Podium Chill
  • 2x delší výdrž teploty nápoje oproti normální láhvi
  • Patentovaný samouzavírací náustek Jet Valve
  • Antibakteriální technologie Hydroguard
  • Materiál BPA, BPS a BPF-free polypropylen
  • Objem 0,62l

CAMELBAK – CAMELBAK je americká značka, za jejíž vznikem stojí příběh z roku 1989. V americkém městě Wichita Falls ve státě Texas se jede tradiční 160 kilometrů dlouhý závod Hotter’N Hell 100. Je jasné, že spotřeba vody bude na sluncem rozpálených silnicích vysoká. A tak jeden z účastníků, záchranář Michael Eidson, přichází s geniálním řešením. Naplnil vodou infuzní vak, vložil ho do vysoké ponožky (ano, ponožky) a tenhle kuriózní „hydratační systém“ nacpal do kapsy dresu. Přes rameno si přetáhl hadičku na pití a kolíčkem na prádlo ji připevnil k dresu. Prototyp CamelBaku neboli batohu s vodním rezervoárem byl na světě! Ostatním závodníkům byl Michael pro smích, ale netrvalo příliš dlouho a výroba CamelBaku se rozjela na plné obrátky. Od dob infuzního vaku v tlusté ponožce CamelBak ušel dlouhou cestu. Stal se absolutní špičkou ve svém oboru. Stačilo mít odvahu, sebedůvěru a vynalézavost. A ti, co se kdysi Eidsonovi smáli? Dost možná i oni mají dnes CamelBak na zádech. CamelBak. Dokonalé řešení hydratace.

Určení Cyklistická láhev na kolo
Barva Bílá
Objem 0,62l