Sedlo Selle Royal Ellipse Athletic unisex

Sportovní sedlo Selle Royal Ellipse Athletic v unisex provedení s centrálním anatomickým výřezem a 3D Skingelem zaručují maximální pohodlí snížením tlaku na citlivé tkáně a zároveň zlepšují ventilaci. Sedlo je určené pro výletní a hobby cyklisty i cyklistky pro jízdy sportovního stylu.

Zobrazit více
Sedlo Selle Royal Ellipse Athletic unisex
Sedlo Selle Royal Ellipse Athletic unisex
1 299  Kč

Sedlo Selle Royal Ellipse Athletic unisex

Sedla Selle Royal Ellipse s centrálním anatomickým výřezem a 3D Skingelem zaručují maximální pohodlí snížením tlaku na citlivé tkáně a zároveň zlepšují ventilaci. Pro větší ochranu boků sedla proti odření je přidána druhá odolnější vrstva. Sportovní sedlo Selle Royal Ellipse Athletic v unisex provedení ocení všichni výletní a hobby cyklisté i cyklistky jezdící v sportovnějším stylu.

Řada Athletic je určena pro cyklisty jezdící v sportovním posedu se sklonem zad 0-30°.

Parametry sedla:

  • Délka sedla: 266 mm
  • Šířka sedla: 163 mm
  • Hmotnost sedla: 406g
  • Barva: černá
  • Klip: ICS
  • Řada Athletic: 0-30° (sportovní posed se sklonem zad 0-30°)

3D SKINGEL SELLE ROYAL - Pokročilý flexibilní systém, kde je Royagel™ strategicky umístěn podle anatomických potřeb jezdce, což znamená nižší hmotnost sedla při zachování snížení tlaku ma perineální a ischiální oblasti až o 40%.

DOUBLE-COVER SIDE PROTECTION SELLE ROYAL - Dvouvrstvý materiál nanesený na boky sedla pro dvojnásobnou odolnost proti nárazům a oděru.

WATER RESISTANT SELLE ROYAL - Royal Vaccum Light je patentovaná technologie sedel Selle Royal, která umožňuje, aby bylo sedlo utěsněno na 100%, a proto bylo odolné proti vodě. Sedla vyrobená touto výrobní metodou jsou navíc o 20% lehčí než běžná sedla v této kategorii.

INTEGRATED CLIP SYSTEM (ICS) SELLE ROYAL - Patentovaný systém klipu umístěný v zadní části sedla pro snadné uchycení podsedlové brašny Selle Royal nebo blikačky fi’zi:k.

SELLE ROYAL – SELLE ROYAL již více než 50 let podporuje cyklisty o celém světě a vyrábí sedla na základě vědeckého výzkumu, nových technologií, inovací a designu. Ať už hledáte nové sportovní sedlo nebo něco pohodlného pro turistické kolo na dlouhé výlety, v široké nabídce sedel Selle Royal si určitě vyberete to nejlepší pro vás. Sedla Selle Royal díky výzkumu na mnoha evropských univerzitách plně respektují rozdílné ergonomické požadavky mužů a žen, a také způsob, jak na kole jezdíte. Výsledkem je vždy příjemná jízda díky vysokémi komfortu a skvělému odvětrávání.

Určení Sportovní sedlo na kolo
Barva Černá
Doporučené použití MTB nebo treková kola