Dámské sedlo Selle Royal Avenue Moderate

Dámské sedlo Selle Royal Avenue Moderate
Sleva 21%

Dámské cestovní sedlo Selle Royal Avenue Moderate s podélným kanálkem pro lepší prokrvení sedacích partií a velkou vrstvou Royal Gelu s přidanými pružícími elastomery. Měkčí sedlo určené pro výletní a hobby cyklistky pro jízdy rekreačního stylu.

Zobrazit více
Dámské sedlo Selle Royal Avenue Moderate
Dámské sedlo Selle Royal Avenue Moderate
789  Kč

Dámské sedlo Selle Royal Avenue Moderate

Sedla Selle Royal Avenue jsou měkčí sedla s podélným kanálkem pro lepší prokrvení sedacích partií s velkou vrstvou Royal Gelu, který snižuje tlakové hodnoty. Verze Moderate nabízí ještě větší pohodlí jízdy přidáním elastomerů pro lepší tlumení nárazů. Řada dámských sedel se vyznačuje specifickým tvarem, který plně respektuje tvar citlivého ženského pozadí. Dámské cestovní sedlo Selle Royal Avenue Moderate ocení všechny výletní a hobby cyklistky jezdící rekreačním stylem.

Řada Moderate je určena pro cyklisty jezdící v mírně vzpřímeném posedu se sklonem zad 30-60°.

Parametry sedla:

  • Délka sedla: 258 mm
  • Šířka sedla: 183 mm
  • Hmotnost sedla: 664g
  • Barva: černá
  • Klip: ICS
  • Řada Moderate: 30-60° (mírně vzpřímený posed se sklonem zad 30-60°)

ROYAL GEL SELLE ROYAL - Díky své jedinečné trojrozměrné gelové struktuře zaručuje Royagel™ nejvyšší úroveň pohodlí a snižuje tlakové hodnoty o 40% ve srovnání se standardními výplňovými materiály.

WATER RESISTANT SELLE ROYAL - Royal Vaccum Light je patentovaná technologie sedel Selle Royal, která umožňuje, aby bylo sedlo utěsněno na 100%, a proto bylo odolné proti vodě. Sedla vyrobená touto výrobní metodou jsou navíc o 20% lehčí než běžná sedla v této kategorii.

ELASTOMERS SELLE ROYAL - Elastomery sedla pohlcující nejnáročnější a neočekávané otřesy během jízdy, zabezpečující vertikálně i horizontálně bezpečný, tichý a trvale nedeformovaný výkon.

INTEGRATED CLIP SYSTEM (ICS) SELLE ROYAL - Patentovaný systém klipu umístěný v zadní části sedla pro snadné uchycení podsedlové brašny Selle Royal nebo blikačky fi’zi:k.

SELLE ROYAL – SELLE ROYAL již více než 50 let podporuje cyklisty o celém světě a vyrábí sedla na základě vědeckého výzkumu, nových technologií, inovací a designu. Ať už hledáte nové sportovní sedlo nebo něco pohodlného pro turistické kolo na dlouhé výlety, v široké nabídce sedel Selle Royal si určitě vyberete to nejlepší pro vás. Sedla Selle Royal díky výzkumu na mnoha evropských univerzitách plně respektují rozdílné ergonomické požadavky mužů a žen, a také způsob, jak na kole jezdíte. Výsledkem je vždy příjemná jízda díky vysokémi komfortu a skvělému odvětrávání.

Určení Dámské sedlo na kolo
Barva Černá
Technologie Royagel™
Doporučené použití Městská nebo cestovní kola