Sedlo Selle Royal Avenue Athletic unisex

Sedlo Selle Royal Avenue Athletic unisex

Vyprodáno

Sportovní sedlo Selle Royal Avenue Athletic v unisex provedení s podélným kanálkem pro lepší prokrvení sedacích partií a velkou vrstvou Royal Gelu. Měkčí sedlo určené pro výletní a hobby cyklisty i cyklistky pro jízdy sportovního stylu.

Zobrazit více
Sedlo Selle Royal Avenue Athletic unisex
Sedlo Selle Royal Avenue Athletic unisex
999  Kč

Sedlo Selle Royal Avenue Athletic unisex

Sedla Selle Royal Avenue jsou měkčí sedla s podélným kanálkem pro lepší prokrvení sedacích partií s velkou vrstvou Royal Gelu, který snižuje tlakové hodnoty. Sportovní sedlo Selle Royal Avenue Athletic v unisex provedení ocení všichni výletní a hobby cyklisté i cyklistky jezdící v sportovnějším stylu.

Řada Athletic je určena pro cyklisty jezdící v sportovním posedu se sklonem zad 0-45°.

Parametry sedla:

  • Délka sedla: 259 mm
  • Šířka sedla: 154 mm
  • Hmotnost sedla: 485g
  • Barva: černá
  • Řada Athletic: 0-45° (sportovní posed se sklonem zad 0-45°)

ROYAL GEL SELLE ROYAL - Díky své jedinečné trojrozměrné gelové struktuře zaručuje Royagel™ nejvyšší úroveň pohodlí a snižuje tlakové hodnoty o 40% ve srovnání se standardními výplňovými materiály.

WATER RESISTANT SELLE ROYAL - Royal Vaccum Light je patentovaná technologie sedel Selle Royal, která umožňuje, aby bylo sedlo utěsněno na 100%, a proto bylo odolné proti vodě. Sedla vyrobená touto výrobní metodou jsou navíc o 20% lehčí než běžná sedla v této kategorii.

SELLE ROYAL – SELLE ROYAL již více než 50 let podporuje cyklisty o celém světě a vyrábí sedla na základě vědeckého výzkumu, nových technologií, inovací a designu. Ať už hledáte nové sportovní sedlo nebo něco pohodlného pro turistické kolo na dlouhé výlety, v široké nabídce sedel Selle Royal si určitě vyberete to nejlepší pro vás. Sedla Selle Royal díky výzkumu na mnoha evropských univerzitách plně respektují rozdílné ergonomické požadavky mužů a žen, a také způsob, jak na kole jezdíte. Výsledkem je vždy příjemná jízda díky vysokémi komfortu a skvělému odvětrávání.

Určení Sportovní sedlo na kolo
Barva Černá
Technologie Royagel™
Doporučené použití MTB nebo treková kola