Mazivo na řetěz do sucha MUC-OFF Bio Dry Lube 50ml

Velmi odolné mazivo MUC-OFF Bio Dry Lube, které dokáže proniknout hluboko do řetězového článku. Bio Dry Lube je vysoce univerzální mazivo do suchých klimatických podmínek a má nejmodernější penetrační vlastnosti.

Zobrazit více
Mazivo na řetěz do sucha MUC-OFF Bio Dry Lube 50ml
Mazivo na řetěz do sucha MUC-OFF Bio Dry Lube 50ml
140  Kč

Mazivo na řetěz do sucha MUC-OFF Bio Dry Lube 50ml

Výkonné mazivo MUC-OFF Bio Dry Lube pro univerzální použití v cyklistice, které je díky svému složení schopno proniknout do všech částí řetězového článku a vydržet i extrémní podmínky, které jinak způsobují rozklad běžných maziv. Mazivo MUC-OFF Bio Dry Lube je určeno k mazání hnacích řetězů, přehazovaček, přesmykačů, bovdenů a je použitelné pro všechny druhy jízdních kol.

  • Zajišťuje vysokou účinnost řetězů díky neuvěřitelně nízkému povrchovému tření
  • Složení na bázi vosku je vynikající za suchých a prašných podmínek
  • Po aplikaci vytváří trvanlivou, kluzkou, ale suchou ochrannou vrstvu
  • Zamezuje ulpívání nečistot na ošetřených částech
  • Zajišťuje hladký chod řetězu a řazení
  • Plně biologicky odbouratelný
  • Použitelné pro všechny druhy jízdních kol
  • Balení kapátko 50ml

NÁVOD K POUŽITÍ MUC-OFF Bio Dry Lube:

1. Před použitím mazivo důkladně protřepejte, aby došlo k aktivaci všech jeho složek.

2. Poté aplikujte na jednotlivé články čistého řetězu.

3. Bio Dry Lube je třeba na řetězu nechat několik hodin zavadnout, proto doporučujeme jeho aplikaci ihned po umytí kola po jízdě, minimálně však 3-4 hodiny před jízdou. Po jeho zavadnutí zůstane řetěz kluzký, ale suchý.

MUC-OFF – Muc-Off je anglická značka založená v roce 1991, kdy pánové Rex a Marilyn Trimnell začali pracovat s X-Lite UK. Jejich prvním výrobkem byl růžový čistič kola s povrchově aktivními látkami, který vyvinul Rex, muž posedlý detaily, pro své kolo, jelikož byl neustále frustrovaný z toho, jak dlouho mu trvá umýt kolo. V současné době nabízí značka Muc-Off kompletní sotiment na mytí jízdních kol, prostředky na ochranu i lesk a jedinečná cyklistická maziva. Výrobky značky Muc-Off používají cyklisté po celém světě včetně jezdců z profi týmů. V roce 2014 se Muc-Off stal oficiálním partnerem britského profi týmu SKY.

Určení Mazivo na řetěz do sucha