Pánské cyklistické tretry Northwave Origin Plus 2 Black/Anthra

Pánské cyklistické tretry Northwave Origin Plus 2 Black/Anthra
Doprava zdarma
Sleva 15%
Akce

Pánské cyklistické tretry Norhwave Origin Plus 2 s třívrstvou Speedlight 3D podrážkou o indexu tuhosti 10.0 a patentovaným systémem zapínaní SLW3 se stahovacím páskem na suchý zip. Velmi pohodlné cyklistické tretry Northwave Origin Plus 2 ve stylovém designu určené pro všechny MTB, Gravel i trekové cyklisty.

Zobrazit více
Pánské cyklistické tretry Northwave Origin Plus 2 Black/Anthra
Pánské cyklistické tretry Northwave Origin Plus 2 Black/Anthra
2 974  Kč

Pánské cyklistické tretry Northwave Origin Plus 2 Black/Anthra

  • Pánské cyklistické tretry Norhwave Origin Plus 2 s třívrstvou Speedlight 3D podrážkou
  • Třívrstvá Speedlight 3D podrážka o indexu tuhosti 10.0 zajistí spolehlivý záběr při šlapání
  • Bezešvá unibody konstrukce svršku v prodyšném provedení redukuje nežádoucí tlaky
  • Větrací zóny po obvodu boty se postarají o odvod potu a vlhkosti a zajistí optimální ventilaci nohy
  • Patentovaný systém zapínání SLW3 (Speed Lace Winch) se stahovacím páskem na suchý zip zaručí jednoduché a přesné upnutí tretry na noze
  • Utahovací lanko je vyrobeno z velmi pevných Dyneema vláken
  • Vložka Advanced podporuje stabilitu nohy v botě a potřebné pohodlí
  • Zpevněné TPU výztuhy na špičce boty poskytují noze zvýšenou ochranu
  • Velmi pohodlné cyklistické tretry Northwave Origin Plus 2 ve stylovém designu určené pro všechny MTB, Gravel i trekové cyklisty

TRIPLE DENSITY SPEEDLIGHT 3D SOLE NORTHWAVE - Třívrstvá Speedlight 3D podrážka o indexu tuhosti 10.0 zajistí spolehlivý záběr při šlapání i na delších vzálenostech.

TPU NORTHWAVE - Tepelně tvarované výstuhy TPU ve strategických bodech zajišťují vysokou trakci a vynikající odolnost proti opotřebení a poskytují lepší ochranu chodidla a prstů.

SLW3 CLOSING SYSTEM NORTHWAVE - Patentovaný systém zapínaní SLW3 (Speed Lace Winch) zaručující jednoduché a přesné upnutí tretry na noze i během jízdy. Pootočením kolečka s lankem lze snadno a rovnoměrně krok za krokem nastavit a utáhnout šířku tretry na aktuální potřebu jezdce.

NORTHWAVE - Historii italské značky Northwave lze vysledovat až do 70. let minulého století, do oblasti výroby obuvi Montebelluna přibližně 50km severozápadně od Benátek, kde ital Gianni Piva v roce 1971 založil svoji společnost. Původní název společnosti byl Calzaturificio Piva a začala s vývojem a výrobou lyžařských bot a sněžnic. Po obrovském celosvětovém úspěchu na poli snowboardingu a trekingu se značka Northavave přesunula také do oblasti cyklistických treter. To se psala 90. léta minulého století. Od té doby si díky zaměření se na invence a nejnovější technologie společně s používáním nejkvalitnějších materiálů získaly tretry Northwave velkou oblibu a popularitu mezi světovou cyklistickou špičkou v silniční i MTB cyklistice. V současnosti nabízí značka Northwave na poli cyklistiky kompletní sortiment oblečení a dalších doplňků pro všechny cyklisty.

Určení Pánské cyklistické tretry
Barva Černá
Technologie SLW3 Closing System
Hmotnost 369g
Doporučené použití MTB, Gravel a treková kola