Ochranný sprej proti korozi MUC-OFF Bike Protect 500ml

Špičkový ochranný sprej MUC-OFF Bike Protect obsahuje vysoké množství olejové báze, které zabezpečuje ochranu proti korozi po kompletním mytí. Vytěsňuje vodu a vlhkost ze špatně dostupných míst a po vyprchání olejové báze zanechává blyštivou, nelepivou, ochrannou teflonovou vrstvu. 

Zobrazit více
Ochranný sprej proti korozi MUC-OFF Bike Protect 500ml
Ochranný sprej proti korozi MUC-OFF Bike Protect 500ml
339  Kč

Ochranný sprej proti korozi MUC-OFF Bike Protect 500ml

MUC-OFF Bike Protect poskytuje ochranu povrchu kola díky svému neuvěřitelnému disperznímu účinku. Má vysoký obsah olejové báze a je to dokonalý produkt po umytí kola, neboť vytěsňuje zbytky vody a vlhkosti a dlouhodobě působí jako prevence proti povrchové korozi. Po vyschnutí olejové báze zanechává lesklou, celistvou a nelepivou vrstvu tvořenou molekulami PTFE. Poskytuje dlouhodobou ochranu a omezuje ulpívání nečistot a jejich hlubší přilnutí přímo do struktury nosného povrchového materiálu. MUC-OFF Bike Protect přináší úsporu času, námahy i mycích prostředků.

MUC-OFF Bike Protect je také ideální na snížení odporu vidlic. Zamezte kontaminaci brzdového systému!

Přípravek MUC-OFF Bike Protect lze nanášet na všechny části jízdního kola z plastů, kovu, gumy, karbonových vláken, jako je rám, řetěz, převodník, vidlice, přehazovačka, zadní tlumič atd.

  • Vysoce výkonný, vodu odpuzující sprej
  • Obsahuje PTFE složku chránící povrch před ulpíváním špíny a jejím vázáním do struktury materiálu
  • Zanechává blyštivý, kluzký a nelepivý ochranný teflonový film
  • Ochraňuje, konzervuje a oživuje ošetřené partie kola
  • Usnadňuje a urychluje další mytí kola - šetří Váš čas a Vaši peněženku
  • Má vysoce disperzní účinek
  • Bezpečný pro kov, chrom, gumu i karbon
  • Doporučen na ošetření vidlic a pístnice zadního tlumiče
  • Balení sprej 500ml

NÁVOD K POUŽITÍ MUC-OFF Bike Protect:

1. Před použitím doporučujeme přípravek důkladně protřepat, aby došlo k aktivaci všech jeho složek.

2. Po mytí není třeba ošetřované části sušit nebo čekat na jejich uschnutí a je možné rovnou přistoupit k aplikaci spreje ještě na mokrý nebo vlhký povrch.

3. Po nastříkání necháme zaschnout a již neleštíme! Pouze v místech, kde dochází ke stékání jemně přebytky otřeme.

Přípravku je třeba nechat určitý čas (i několik hodin) k vytvoření suché teflonové separace na ošetřovaném povrchu. MUC-OFF Bike Protect doporučujeme aplikovat především na kovové části. Dále také na všechna obtížně dostupná místa. Zamezte kontaminaci brzdového systému!

MUC-OFF – Muc-Off je anglická značka založená v roce 1991, kdy pánové Rex a Marilyn Trimnell začali pracovat s X-Lite UK. Jejich prvním výrobkem byl růžový čistič kola s povrchově aktivními látkami, který vyvinul Rex, muž posedlý detaily, pro své kolo, jelikož byl neustále frustrovaný z toho, jak dlouho mu trvá umýt kolo. V současné době nabízí značka Muc-Off kompletní sotiment na mytí jízdních kol, prostředky na ochranu i lesk a jedinečná cyklistická maziva. Výrobky značky Muc-Off používají cyklisté po celém světě včetně jezdců z profi týmů. V roce 2014 se Muc-Off stal oficiálním partnerem britského profi týmu SKY.

Určení Ochranný sprej proti korozi