Fotochromatické brýle R2 SKINER XL AT075Q černá/bílá

Fotochromatické brýle R2 SKINER XL AT075Q černá/bílá
Sleva 15%
Akce

Fotochromatické cyklistické sluneční brýle R2 SKINNER AT075Q v XL velikosti vhodné i pro větší a širší obličeje. Lehké brýle štíhlých aerodynamických tvarů s rámem z vysoce elastického a odolného high-tec materiálu TR90. Fotochromatické čočky se automaticky ztmavují nebo zesvětlují podle intenzity slunečního svitu.

Zobrazit více
Fotochromatické brýle R2 SKINER XL AT075Q černá/bílá
Fotochromatické brýle R2 SKINER XL AT075Q černá/bílá
1 359  Kč

Fotochromatické brýle R2 SKINER XL AT075Q černá/bílá

Fotochromatické cyklistické sluneční brýle R2 SKINNER AT075Q v XL velikosti vhodné i pro větší a širší obličeje. Lehké brýle štíhlých aerodynamických tvarů s rámem z vysoce elastického a odolného high-tec materiálu TR90, který zásadně snižuje váhu a zvyšuje životnost těchto velmi pohodlných slunečních brýlí. Tradiční a oblíbený model brýlí značky R2 vhodný na široké spektrum sportovních aktivit.

Fotochromatické čočky brýlí R2 SKINNER XL AT075Q se automaticky ztmavují či zesvětlují podle intenzity slunečního svitu, což dodává brýlím vysokou univerzálnost použití v podstatě za všech světelných podmínek.

  • Barva rámu: Černý, bílý/matný
  • Barva čoček: Fotochromatická čirá do šedé
  • Materiál rámu: Grilamid TR90
  • Materiál čoček: Fotochromatický nárazuvzdorný polykarbonát
  • Kategorie slunečního filtru 0-3:
  • Báze čoček: 8C

Kategorie slunečního filtru 0: Bezbarvý nebo velmi světlý filtr (propustnost viditelného záření 80-100%)

Kategorie slunečního filtru 1: Světlý filtr (propustnost viditelného záření 43-80%)

Kategorie slunečního filtru 2: Středně tmavý filtr (propustnost viditelného záření 18-43%)

Kategorie slunečního filtru 3: Velmi tmavý filtr (propustnost viditelného záření 8-18%)

TR90 R2 - Extrémně lehký a přitom velmi odolný high-tec materiál s nadprůměrnou pružností a tvarovou pamětí a zvýšeným komfortem při nošení. Brýle vyrobené z TR90 poskytnou maximální ochranu zraku.

PHOTOCHROMATIC R2 - Čočky se automaticky se ztmavují / zesvětlují podle intenzity slunečního svitu. Fotochromatizace je unikátní schopnost brýlí přizpůsobovat se aktuálním světelným podmínkám. Tato moderní technologie brýlových čoček dodává brýlím vysokou univerzálnost použití v podstatě za všech světelných podmínek. Chemické vlastnosti čoček dokáží velmi rychle reagovat na aktuální intenzitu UV záření a ztmavovat nebo zesvětlovat tak čočku.

VENTILATION SYSTEM R2 - Vzduchová ventilace umožňující proudění vzduchu, které zamezuje mlžení.

ANTISLIP R2 - Protiskluzové nosníky a straničky. Zamezují skluzu brýlí, které perfektně drží na obličeji.

UV 100% R2 - Garantována 100% ochrana před UV zářením A, B, C.

R2 - R2 je česká značka, která se již od roku 2002 specializuje na cyklistické a sportovní doplňky jako volné pokračování společnosti Relax. Specialitou značky R2 jsou především sportovní a cyklistické sluneční brýle, cyklistické helmy, cyklistické rukavice a další cyklodoplňky. Díky spolupráci se zkušenými designéry i sportovními profesionáli a využívání nejnovějších technologií se špičkovými materiály značka R2 neustále rozšiřuje nejen svoje portfolio, ale i evropské země do kterých expeduje svoje výrobky.

Určení Fotochromatické cyklistické sluneční brýle
Barva Černá
Velikost 78-20-119
Technologie PHOTOCHROMATIC R2