Sportovní brýle R2 CROWN AT078S bílá/růžová

Sportovní brýle R2 CROWN AT078S bílá/růžová
Sleva 19%

Sportovní cyklistické sluneční brýle R2 CROWN AT078S s protiskluzovými stranicemi a nastavitelným nosníkem. Rám brýlí je vyroben z lehkého a přitom super odolného high-tec materiálu TR90. Čočky brýlí v HD technologii zvyšují kontrastní vidění cíleně vybraných barev z přirozeného barevného spektra.

Zobrazit více
Sportovní brýle R2 CROWN AT078S bílá/růžová
Sportovní brýle R2 CROWN AT078S bílá/růžová
1 068  Kč

Sportovní brýle R2 CROWN AT078S bílá/růžová

Sportovní cyklistické sluneční brýle R2 CROWN AT078S s protiskluzovými stranicemi a nastavitelným nosníkem. Rám brýlí je vyroben z lehkého a přitom super odolného high-tec materiálu TR90, který zásadně snižuje váhu a zvyšuje životnost těchto atraktivních slunečních brýlí. Královský model brýlí značky R2 vhodný na široké spektrum sportovních aktivit.

Čočky brýlí R2 CROWN AT078S jsou pokryté speciální zrcadlovou Platinium vrstvou. Tato vrstva výrazně omezuje množství světla, které vstupuje do vašich očí tím, že ho jednoduše velkou část odrazí. Zrcadlová vrstva Platinum je navíc otěru odolná.

HD technologie čoček u brýlí R2 CROWN AT078S zvyšuje kontrastní vidění cíleně vybraných barev z přirozeného barevného spektra. Brýle s technologií čoček HD jsou vhodné na trailování v lese, silniční cyklistiku i běžecké lyžování.

  • Barva rámu: Bílý, růžový, šedý/matný
  • Barva čoček: Oranžová, modré revo
  • Materiál rámu: Grilamid TR90
  • Materiál čoček: HD nárazuvzdorný polykarbonát
  • Kategorie slunečního filtru 2: Středně tmavý filtr (propustnost viditelného záření 18-43%)

TR90 R2 - Extrémně lehký a přitom velmi odolný high-tec materiál s nadprůměrnou pružností a tvarovou pamětí a zvýšeným komfortem při nošení. Brýle vyrobené z TR90 poskytnou maximální ochranu zraku.

HD R2 - HD technologie čoček zvyšuje kontrastní vidění cíleně vybraných barev z přirozeného barevného spektra. Díky HD čočkám jsme tedy schopni vidět klíčové detaily v prostředí kontrastněji, což následně pomáhá mozku rychleji a přesněji reagovat. HD technologie toho dosahuje tím, že v přirozeném barevném spektru záměrně výrazně zdůrazňuje či naopak potlačuje barvy tak, aby nejdůležitější prvky v prostředí okolo nás jasně a výrazně vystoupily a byly co nejvíc zřetelné. Například stopu v bílém sněhu (SKI), trail v lese (MTB) či strukturu vozovky (ROAD).

VENTILATION SYSTEM R2 - Vzduchová ventilace umožňující proudění vzduchu, které zamezuje mlžení.

ANTISLIP R2 - Protiskluzové nosníky a straničky. Zamezují skluzu brýlí, které perfektně drží na obličeji.

FLEXIPAD R2 -  Lze upravit pro téměř každý obličej. Zajišťuje větší pohodlí při nošení, nosník lze přizpůsobit tvaru nosu.

PLATINIUM LENSES R2 - Výrazně snižují námahu očí díky speciální otěruodolné zrcadlem ošetřené čočce, která omezí prostupnost světla do očí tím, že ho odrazí.

UV 100% R2 - Garantována 100% ochrana před UV zářením A, B, C.

R2 - R2 je česká značka, která se již od roku 2002 specializuje na cyklistické a sportovní doplňky jako volné pokračování společnosti Relax. Specialitou značky R2 jsou především sportovní a cyklistické sluneční brýle, cyklistické helmy, cyklistické rukavice a další cyklodoplňky. Díky spolupráci se zkušenými designéry i sportovními profesionáli a využívání nejnovějších technologií se špičkovými materiály značka R2 neustále rozšiřuje nejen svoje portfolio, ale i evropské země do kterých expeduje svoje výrobky.

Určení Sportovní cyklistické sluneční brýle
Barva Bílá
Velikost 70-16-135
Technologie HD R2