Polarizační brýle R2 RACER AT063Z černá

Polarizační brýle R2 RACER AT063Z černá
Sleva 15%
Akce

Polarizační cyklistické sluneční brýle R2 RACER AT063Z s protiskluzovými a nastavitelnými stranicemi a nosníkem. Rám brýlí je vyroben z lehkého a přitom velmi odolného high-tec materiálu TR90. Čočky brýlí v HD technologii zvyšují kontrastní vidění cíleně vybraných barev z přirozeného barevného spektra. Polarizace čoček eliminuje nepříjemné odlesky, ulevuje očím a snižuje tak jejich únavu.

Zobrazit více
Polarizační brýle R2 RACER AT063Z černá
Polarizační brýle R2 RACER AT063Z černá
1 274  Kč

Polarizační brýle R2 RACER AT063Z černá

Polarizační cyklistické sluneční brýle R2 RACER AT063Z jsou velmi oblíbeným modelem slunečních brýlí, který je vhodný na široké spektrum sportovních aktivit. Nastavitelný protiskluzový nosník a stranice pomáhají dokonalému usazení brýlí. TR90 materiál použitý při výrobě rámu zásadně snižuje váhu a zvyšuje životnost těchto velmi pohodlných slunečních brýlí.

Polarizace čoček eliminuje nepříjemné odlesky, ulevuje očím a snižuje tak jejich únavu, což je vhodné pro sport, řízení i aktivity u moře. Jeden z nejlehčích a nejodolnějších modelů brýlí od značky R2.

HD technologie čoček u brýlí R2 RACE AT063Z zvyšuje kontrastní vidění cíleně vybraných barev z přirozeného barevného spektra. Technologie čoček HD společně s polarizací čoček navíc zvyšuje prokreslení obrazu. Brýle s technologií čoček HD jsou vhodné na trailování v lese, silniční cyklistiku i běžecké lyžování.

  • Barva rámu: Černý/matný
  • Barva čoček: HD polarizační purpurová
  • Materiál rámu: Grilamid TR90
  • Materiál čoček: Vysoce kontrastní HD Tech polarizační nárazuvzdorný polykarbonát
  • Kategorie slunečního filtru 2: Středně tmavý filtr (propustnost viditelného záření 18-43%)
  • Světelná propustnost čočky: 20%
  • Báze čoček: 8C

TR90 R2 - Extrémně lehký a přitom velmi odolný high-tec materiál s nadprůměrnou pružností a tvarovou pamětí a zvýšeným komfortem při nošení. Brýle vyrobené z TR90 poskytnou maximální ochranu zraku.

HD R2 - HD technologie čoček zvyšuje kontrastní vidění cíleně vybraných barev z přirozeného barevného spektra. Díky HD čočkám jsme tedy schopni vidět klíčové detaily v prostředí kontrastněji, což následně pomáhá mozku rychleji a přesněji reagovat. HD technologie toho dosahuje tím, že v přirozeném barevném spektru záměrně výrazně zdůrazňuje či naopak potlačuje barvy tak, aby nejdůležitější prvky v prostředí okolo nás jasně a výrazně vystoupily a byly co nejvíc zřetelné. Například stopu v bílém sněhu (SKI), trail v lese (MTB) či strukturu vozovky (ROAD).

POLARIZED R2 - Čočky eliminují nepříjemné odlesky, jsou vhodné pro sport, řízení i aktivity u moře. Polarizace ulevuje očím a snižuje tak jejich únavu.

HD POLARIZED R2 - Polarizované vysoce kontrastní čočky zvyšující prokreslení obrazu.

VENTILATION SYSTEM R2 - Vzduchová ventilace umožňující proudění vzduchu, které zamezuje mlžení.

ANTISLIP R2 - Protiskluzové nosníky a straničky. Zamezují skluzu brýlí, které perfektně drží na obličeji.

FLEXIPAD R2 -  Lze upravit pro téměř každý obličej. Zajišťuje větší pohodlí při nošení, nosník lze přizpůsobit tvaru nosu.

UV 100% R2 - Garantována 100% ochrana před UV zářením A, B, C.

R2 - R2 je česká značka, která se již od roku 2002 specializuje na cyklistické a sportovní doplňky jako volné pokračování společnosti Relax. Specialitou značky R2 jsou především sportovní a cyklistické sluneční brýle, cyklistické helmy, cyklistické rukavice a další cyklodoplňky. Díky spolupráci se zkušenými designéry i sportovními profesionáli a využívání nejnovějších technologií se špičkovými materiály značka R2 neustále rozšiřuje nejen svoje portfolio, ale i evropské země do kterých expeduje svoje výrobky.

Určení Polarizační cyklistické sluneční brýle
Barva Černá
Velikost 77-15-120
Technologie POLARIZED R2