Cyklistický batoh CamelBak MULE 12 Moroccan Blue/Black

Cyklistický batoh CamelBak MULE 12 Moroccan Blue/Black
Doprava zdarma

Legendární bikový batoh CamelBak MULE 12 s celkovým úložným prostorem 12l určený pro celodenní výšlapy. Dlouhodobě nejoblíbenější cyklistický batoh z dílny Camelbak s 3l rezervoárem vhodný na MTB, turistiku, treking a podobně.

Zobrazit více
Cyklistický batoh CamelBak MULE 12 Moroccan Blue/Black
Cyklistický batoh CamelBak MULE 12 Moroccan Blue/Black
3 099  Kč

Cyklistický batoh CamelBak MULE 12 Moroccan Blue/Black

Legendární bikový batoh CamelBak MULE 12, který je svým obsahem 12l určený pro celodenní výšlapy. Batoh CamelBak MULE má ve výbavě integrovaný organizér s poutkem na klíče a praktickými přihrádky na doklady a podobně. Samozřejmostí je Magnetic Tube Trap a Helmet Carry, kapsa na telefon či brýle, hrudní a bederní pás (odnímatelný), reflexní prvky a poutko na blikačku. Inovovaný zádový systém Air Support zajišťuje maximální pohodlí a kvalitní odvětrání zad. Dokonale prodyšné jsou i popruhy ze síťoviny.

 • Cyklistický batoh CamelBak MULE 12 s vodním rezervoárem
 • Zádový systém Air Support™ s technologií Body Mapping zajistí maximální ventilaci zad
 • Magnetic Tube Trap udrží trubici v bezpečí a přístupnou pro okamžité použití
 • Odvětrávané popruhy ze síťoviny
 • Jedna zadní kapsa bez zipu na nezbytné drobnosti
 • Zadní kapsa na zip s integrovaným organizérem
 • Velká hlavní zadní kapsa na zip
 • Malá zipová látková kapsa na telefon nebo brýle
 • Horní poutko na snadný přenos batohu
 • Bezpečnostní reflexní prvky
 • Poutko na blikačku
 • Hmotnost batohu: 580g
 • Rezervoár: Crux™ 3l (Quick Link™ systém)
 • Celkový úložný prostor: 12l

BODY MAPPING TECHNOLOGY CAMELBAK - Unikátní technologie batohů CamelBak, která zajistí maximální ventilaci a odvětrávání v nejteplejších oblastech vašich zad.

Plastové materiály použité na výrobu lahví a zásobníků na vodu CAMELBAKVšechny lahve a zásobníky CAMELBAK jsou 100% bez BPA, BPS a BPF. Produkty procházejí přísným testováním třetích stran, aby bylo zajištěno, že se žádné škodlivé chemikálie nebudou vylučovat do nápojů. Nezávislé laboratoře také provedly extrakční testy, aby se ujistili, že lahve a zásobníky splňují přísné normy bezpečnosti potravin stanovené FDA, Evropským společenstvím, japonským ministerstvem zdravotnictví a sociální péče a Kalifornským Prop 65. BPA, BP a BPF se nepoužívají ani v surovinách nebo výrobních procesech pro výrobu zásobníků nebo lahví CAMELBAK. Více informací najdete v odkazu.

CAMELBAK – CAMELBAK je americká značka, za jejíž vznikem stojí příběh z roku 1989. V americkém městě Wichita Falls ve státě Texas se jede tradiční 160 kilometrů dlouhý závod Hotter’N Hell 100. Je jasné, že spotřeba vody bude na sluncem rozpálených silnicích vysoká. A tak jeden z účastníků, záchranář Michael Eidson, přichází s geniálním řešením. Naplnil vodou infuzní vak, vložil ho do vysoké ponožky (ano, ponožky) a tenhle kuriózní „hydratační systém“ nacpal do kapsy dresu. Přes rameno si přetáhl hadičku na pití a kolíčkem na prádlo ji připevnil k dresu. Prototyp CamelBaku neboli batohu s vodním rezervoárem byl na světě! Ostatním závodníkům byl Michael pro smích, ale netrvalo příliš dlouho a výroba CamelBaku se rozjela na plné obrátky. Od dob infuzního vaku v tlusté ponožce CamelBak ušel dlouhou cestu. Stal se absolutní špičkou ve svém oboru. Stačilo mít odvahu, sebedůvěru a vynalézavost. A ti, co se kdysi Eidsonovi smáli? Dost možná i oni mají dnes CamelBak na zádech. CamelBak. Dokonalé řešení hydratace.

Určení Cyklistický batoh na kolo
Barva Modrá
Objem 12l