Dámské sedlo Selle Royal Float Moderate

Dámské cestovní sedlo Selle Royal Float Moderate s centrálním výřezem a paměťovou pěnou Slow Fit Foam s přidanými pružícími elastomery. Pohodlné sedlo určené pro výletní a hobby cyklistky pro jízdy rekreačního stylu.

Zobrazit více
Dámské sedlo Selle Royal Float Moderate
Dámské sedlo Selle Royal Float Moderate
999  Kč

Dámské sedlo Selle Royal Float Moderate

Sedla Selle Ryoal Float skvěle doplňují stávající nabídku značky Selle Royal. Za svůj celkový komfort vděčí kromě centrálního výřezu také novému materiálu Slow Fit Foam. Tato paměťová pěna rozkládá jezdcovu hmotnost po celé ploše sedla a tím zmenšuje tlak na citlivé partie. Navíc tento materiál filtruje vibrace a rázy lépe než standardně používané pěny. Slow Fit Foam se velmi pomalu vrací do svého původního tvaru a tím podporuje prokrvení sedacích partií i během změny jízdní pozice za jízdy. Verze Moderate nabízí ještě větší pohodlí jízdy přidáním elastomerů pro lepší tlumení nárazů. Řada dámských sedel se vyznačuje specifickým tvarem, který plně respektuje tvar citlivého ženského pozadí. Dámské cestovní sedlo Selle Royal Float Moderate ocení všechny výletní a hobby cyklistky jezdící rekreačním stylem.

Řada Moderate je určena pro cyklistky jezdící v mírně vzpřímeném posedu se sklonem zad 30-60°.

Parametry sedla:

  • Délka sedla: 263 mm
  • Šířka sedla: 200 mm
  • Hmotnost sedla: 547g
  • Barva: černá
  • Klip: ICS
  • Řada Moderate: 30-60° (mírně vzpřímený posed se sklonem zad 30-60°)

SLOW FIT FOAM SELLE ROYAL - Paměťová pěna Slow Fit Foam, která díky své jedinečné vlastnosti pomalé obnovy poskytuje vynikající pohodlí tím, že se tvaruje takovým způsobem, aby odpovídala tvaru kontaktních bodů těla, čímž vytváří rovnoměrnější rozložení tlaku při zachování účinné podpory.

WATER RESISTANT SELLE ROYAL - Royal Vaccum Light je patentovaná technologie sedel Selle Royal, která umožňuje, aby bylo sedlo utěsněno na 100%, a proto bylo odolné proti vodě. Sedla vyrobená touto výrobní metodou jsou navíc o 20% lehčí než běžná sedla v této kategorii.

ELASTOMERS SELLE ROYAL - Elastomery sedla pohlcující nejnáročnější a neočekávané otřesy během jízdy, zabezpečující vertikálně i horizontálně bezpečný, tichý a trvale nedeformovaný výkon.

INTEGRATED CLIP SYSTEM (ICS) SELLE ROYAL - Patentovaný systém klipu umístěný v zadní části sedla pro snadné uchycení podsedlové brašny Selle Royal nebo blikačky fi’zi:k.

SELLE ROYAL – SELLE ROYAL již více než 50 let podporuje cyklisty o celém světě a vyrábí sedla na základě vědeckého výzkumu, nových technologií, inovací a designu. Ať už hledáte nové sportovní sedlo nebo něco pohodlného pro turistické kolo na dlouhé výlety, v široké nabídce sedel Selle Royal si určitě vyberete to nejlepší pro vás. Sedla Selle Royal díky výzkumu na mnoha evropských univerzitách plně respektují rozdílné ergonomické požadavky mužů a žen, a také způsob, jak na kole jezdíte. Výsledkem je vždy příjemná jízda díky vysokémi komfortu a skvělému odvětrávání.

Určení Dámské sedlo na kolo
Barva Černá
Doporučené použití Městská nebo cestovní kola