Fotochromatické brýle R2 RACER AT063A9 černá/oranžová

Fotochromatické brýle R2 RACER AT063A9 černá/oranžová
Sleva 15%
Akce

Fotochromatické cyklistické sluneční brýle R2 RACER AT063A9 s protiskluzovými a nastavitelnými stranicemi a nosníkem. Rám brýlí je vyroben z lehkého a přitom velmi odolného high-tec materiálu TR90. Fotochromatické čočky se automaticky ztmavují nebo zesvětlují podle intenzity slunečního svitu. Čočky brýlí v HD technologii zvyšují kontrastní vidění cíleně vybraných barev z přirozeného barevného spektra.

Zobrazit více
Fotochromatické brýle R2 RACER AT063A9 černá/oranžová
Fotochromatické brýle R2 RACER AT063A9 černá/oranžová
1 614  Kč

Fotochromatické brýle R2 RACER AT063A9 černá/oranžová

Fotochromatické cyklistické sluneční brýle R2 RACER AT063A9 jsou velmi oblíbeným modelem slunečních brýlí, který je vhodný na široké spektrum sportovních aktivit. Nastavitelný protiskluzový nosník a stranice pomáhají dokonalému usazení brýlí. TR90 materiál použitý při výrobě rámu zásadně snižuje váhu a zvyšuje životnost těchto velmi pohodlných slunečních brýlí. Jeden z nejlehčích a nejodolnějších modelů brýlí od značky R2.

Fotochromatické čočky brýlí R2 RACER AT063A9 se automaticky ztmavují či zesvětlují podle intenzity slunečního svitu, což dodává brýlím vysokou univerzálnost použití v podstatě za všech světelných podmínek.

HD technologie čoček u brýlí R2 RACER AT063A9 zvyšuje kontrastní vidění cíleně vybraných barev z přirozeného barevného spektra. Brýle s technologií čoček HD jsou vhodné na trailování v lese, silniční cyklistiku i běžecké lyžování.

Brýle R2 RACER AT063A9 tak nabízejí unikátní kombinaci dvou top technologií čoček, a sice samozabarvování Photochromatic a vysokého kontrastu HD.

  • Barva rámu: Černý/matný
  • Barva čoček: Fotochromatická oranžová do šedé
  • Povrchová úprava čočky: Černočervené revo
  • Materiál rámu: Grilamid TR90
  • Materiál čoček: Fotochromatický vysoce kontrastní HD Tech nárazuvzdorný polykarbonát
  • Kategorie slunečního filtru 1-3:
  • Světelná propustnost čočky: 67-15%
  • Báze čoček: 8C

Kategorie slunečního filtru 0: Bezbarvý nebo velmi světlý filtr (propustnost viditelného záření 80-100%)

Kategorie slunečního filtru 1: Světlý filtr (propustnost viditelného záření 43-80%)

Kategorie slunečního filtru 2: Středně tmavý filtr (propustnost viditelného záření 18-43%)

Kategorie slunečního filtru 3: Velmi tmavý filtr (propustnost viditelného záření 8-18%)

TR90 R2 - Extrémně lehký a přitom velmi odolný high-tec materiál s nadprůměrnou pružností a tvarovou pamětí a zvýšeným komfortem při nošení. Brýle vyrobené z TR90 poskytnou maximální ochranu zraku.

PHOTOCHROMATIC R2 - Čočky se automaticky se ztmavují / zesvětlují podle intenzity slunečního svitu. Fotochromatizace je unikátní schopnost brýlí přizpůsobovat se aktuálním světelným podmínkám. Tato moderní technologie brýlových čoček dodává brýlím vysokou univerzálnost použití v podstatě za všech světelných podmínek. Chemické vlastnosti čoček dokáží velmi rychle reagovat na aktuální intenzitu UV záření a ztmavovat nebo zesvětlovat tak čočku.

HD R2 - HD technologie čoček zvyšuje kontrastní vidění cíleně vybraných barev z přirozeného barevného spektra. Díky HD čočkám jsme tedy schopni vidět klíčové detaily v prostředí kontrastněji, což následně pomáhá mozku rychleji a přesněji reagovat. HD technologie toho dosahuje tím, že v přirozeném barevném spektru záměrně výrazně zdůrazňuje či naopak potlačuje barvy tak, aby nejdůležitější prvky v prostředí okolo nás jasně a výrazně vystoupily a byly co nejvíc zřetelné. Například stopu v bílém sněhu (SKI), trail v lese (MTB) či strukturu vozovky (ROAD).

PHOTOCHROMATIC HD R2 - Kombinace dvou top technologií čoček, samozabarvování Photochromatic a vysokého kontrastu HD.

VENTILATION SYSTEM R2 - Vzduchová ventilace umožňující proudění vzduchu, které zamezuje mlžení.

ANTISLIP R2 - Protiskluzové nosníky a straničky. Zamezují skluzu brýlí, které perfektně drží na obličeji.

FLEXIPAD R2 -  Lze upravit pro téměř každý obličej. Zajišťuje větší pohodlí při nošení, nosník lze přizpůsobit tvaru nosu.

UV 100% R2 - Garantována 100% ochrana před UV zářením A, B, C.

R2 - R2 je česká značka, která se již od roku 2002 specializuje na cyklistické a sportovní doplňky jako volné pokračování společnosti Relax. Specialitou značky R2 jsou především sportovní a cyklistické sluneční brýle, cyklistické helmy, cyklistické rukavice a další cyklodoplňky. Díky spolupráci se zkušenými designéry i sportovními profesionáli a využívání nejnovějších technologií se špičkovými materiály značka R2 neustále rozšiřuje nejen svoje portfolio, ale i evropské země do kterých expeduje svoje výrobky.

Určení Fotochromatické cyklistické sluneční brýle
Barva Černá
Velikost 77-15-120
Technologie PHOTOCHROMATIC R2