Brašna na řidítka AGU Venture Roll Bag Handlebar Armagnac 1,5l

Brašna na řídítka AGU Venture Roll Bag Handlebar vhodná jak na bikepackingový výlet tak na krátkou rodinnou vyjížďku. Praktická a velmi stylová brašna, do které zabalíte drobnosti na všechna dobrodružství v sedle kola. Brašna je vyrobená ze 100% recyklovaného DWR voděodolného materiálu Greensphere a byla navržena ve spolupráci s profesionálním cyklistou a fenoménem současné cyklistiky Woutem van Aertem.

Zobrazit více
Brašna na řidítka AGU Venture Roll Bag Handlebar Armagnac 1,5l
Brašna na řidítka AGU Venture Roll Bag Handlebar Armagnac 1,5l
999  Kč

Brašna na řidítka AGU Venture Roll Bag Handlebar Armagnac 1,5l

Brašna na řídítka AGU Venture Roll Bag Handlebar, která byla navržena ve spolupráci s profesionálním cyklistou a fenoménem současné cyklistiky Woutem van Aertem.

Jezdec týmu Jumbo Visma požádal značku AGU, aby pro něj vyrobili perfektní cyklistickou brašnu na řidítka pro jeho tréninkové jízdy. Výsledkem je velmi praktická brašna, do které si můžete zabalit drobnosti na všechna dobrodružství v sedle kola. Brašna AGU Venture Roll Bag Handlebar je velmi funkční, voděodolná a také absolutně stylová!

Ať se chystáte na bikepackingový výlet nebo jen krátkou vyjížďku, do hlavní kapsy si můžete schovat spoustu nezbytností, jako třeba jídlo, energetické gely, fotoaparát nebo mobilní telefon. Tato kapsa se uzavírá voduodpuzujícím YKK zipem. Reflexní detaily 3M jsou na přední straně i na bocích. Navíc na přední straně brašny najdete několik malých oček na připevnění blikačky.

Dvě síťované kapsy na bocích můžete využít třeba na rukavice nebo i jako odpadkové koše na obaly z tyčinek.

Brašna AGU Venture Roll Bag Handlebar je vyrobená ze 100% recyklovaného Durable Water Repellent (DWR) voděodolného materiálu Greensphere.

 • Brašna na řídítka AGU Venture Roll Bag Handlebar
 • Umístění na řidítkách přímo před jezdcem
 • Snadný přístup k základním věcem, které potřebujete během jízdy
 • Hlavní kapsa pojme svačinu, telefon, peněženku, nářadí a další nezbytné maličkosti
 • Uzavírání kapsy na vodoodpudivý YKK zip
 • Dvě síťované boční kapsy na rukavičky, ubrousky a podobně
 • Hook and loop upevňovací systém s jedním páskem na suchý zip
 • Bezpečnostní reflexní prvky 3M
 • Durable Water Repellent (DWR) povrchová úprava materiálu pro dokonalý odvod vody a nečistot
 • Vyrobena ze 100% recyklovaného a ekologického materiálu Greensphere polyester
 • Rozměr brašny 20 x 10 x 10 cm
 • Objem 1,5l
 • Hmotnost 96g

DURABLE WATER REPELLENT AGU - Odolná vodoodpudivá povrchová úprava materiálu DWR u brašen AGU pro dokonalý odvod vody a nečistot.

GREENSPHERE AGU - Brašny značky AGU jsou vyrobeny ze 100% recyklovaného a ekologického materiálu Greensphere polyester.

AGU – AGU je tradiční holandská značka se sídlem v Alkmaaru založená již v roce 1966, kdy začala působit na nizozemském trhu jako jeden z největších dodavatelů komponentů a příslušenství na jízdní kola. Postupem času se pozornost firmy přesunula také k cyklistickému oblečení a doplňkům na jízdní kola. V 80. a 90. byla značka AGU oficiálním partnerem několika špičkových profi jezdců a profi stájí. Nejznámější profi partnerskou stájí se stala v roce 1996 nizozemská stáj Rabobank, která nyní působí v profi pelotonu pod názvem Team Jumbo-Visma, kde působí fenomén současné světové cyklistiky Wout van Aert nebo vítěz Tour de France z roku 2022 Jonas Vingegaard.

V naší nabídce AGU naleznete široký sortiment bikepackingových brašen na všechna možná i nemožná dobrodružství v sedle kola od krátkých každodenních vyjížděk až po vícedenní cyklo expedice. Značka AGU si velmi zakládá i na ekologii, brašny značky AGU jsou vyrobené z recyklovaných materiálů.

Určení Cyklistická brašna na řidítka
Hmotnost 96g
Objem 1,5l