Brašna na řidítka AGU Venture Snack-Pack Black 1l

Příruční brašna na řídítka AGU Venture Snack-Pack vhodná na různé drobnosti jako je další láhev s pitím nebo nějaké jídlo, traťovce, tyčinky, gely a podobně. Brašna je vyrobená ze 100% recyklovaného DWR voděodolného materiálu Greensphere.

Zobrazit více
Brašna na řidítka AGU Venture Snack-Pack Black 1l
Brašna na řidítka AGU Venture Snack-Pack Black 1l
749  Kč

Brašna na řidítka AGU Venture Snack-Pack Black 1l

Příruční brašna na řídítka AGU Venture Snack-Pack vhodná na různé drobnosti jako je další láhev s pitím nebo nějaké jídlo, traťovce, tyčinky, gely a podobně. Umístění na řidítkách zajistí, že máte vše velmi dobře přístupné i během jízdy.

Brašnu AGU Venture Snack-Pack používají především nároční cyklocestovatelé, kteří jsou zvyklí za jízdy pít a jíst nebo prostě chtějí vést více svých zásob. Vše je velmi snadno dostupné a brašnu lze otevřít i jednou rukou. Po stranách brašny jsou dvě praktické síťové kapsičky na nezbytné drobnosti.

Díky dvěma páskům na suchý zip a popruhu s rychlým uvolněním můžete AGU Venture Snack-Pack snadno připevnit na své kolo a během minuty můžete být na cestě!

Brašnu lze připevnit na obě strany řídítek a snadno ji lze otevřít a znovu zavřít.

3M bezpečnostní reflexní prvky na brašně zvyšují vaši viditelnost v provozu.

Brašna AGU Venture Snack-Pack je vyrobená ze 100% recyklovaného Durable Water Repellent (DWR) voděodolného materiálu Greensphere.

 • Příruční brašna na řídítka AGU Venture Snack-Pack
 • Vhodná na různé drobnosti jako je další láhev s pitím nebo nějaké jídlo, traťovce, tyčinky, gely a podobně
 • Dvě vnější síťové kapsičky na nezbytné drobnosti
 • Snadno dosažitelná za jízdy díky montáži na řidítka
 • Uchycení pomocí dvou pásků na suchý zip a stahovacího popruhu
 • Bezpečnostní reflexní prvky 3M
 • Durable Water Repellent (DWR) povrchová úprava materiálu pro dokonalý odvod vody a nečistot
 • Vyrobena ze 100% recyklovaného a ekologického materiálu Greensphere polyester
 • Rozměr brašny 9 x 16 x 9 cm
 • Objem 1l
 • Hmotnost 90g

DURABLE WATER REPELLENT AGU - Odolná vodoodpudivá povrchová úprava materiálu DWR u brašen AGU pro dokonalý odvod vody a nečistot.

GREENSPHERE AGU - Brašny značky AGU jsou vyrobeny ze 100% recyklovaného a ekologického materiálu Greensphere polyester.

AGU – AGU je tradiční holandská značka se sídlem v Alkmaaru založená již v roce 1966, kdy začala působit na nizozemském trhu jako jeden z největších dodavatelů komponentů a příslušenství na jízdní kola. Postupem času se pozornost firmy přesunula také k cyklistickému oblečení a doplňkům na jízdní kola. V 80. a 90. byla značka AGU oficiálním partnerem několika špičkových profi jezdců a profi stájí. Nejznámější profi partnerskou stájí se stala v roce 1996 nizozemská stáj Rabobank, která nyní působí v profi pelotonu pod názvem Team Jumbo-Visma, kde působí fenomén současné světové cyklistiky Wout van Aert nebo vítěz Tour de France z roku 2022 Jonas Vingegaard.

V naší nabídce AGU naleznete široký sortiment bikepackingových brašen na všechna možná i nemožná dobrodružství v sedle kola od krátkých každodenních vyjížděk až po vícedenní cyklo expedice. Značka AGU si velmi zakládá i na ekologii, brašny značky AGU jsou vyrobené z recyklovaných materiálů.

Určení Cyklistická brašna na řidítka
Hmotnost 90g
Objem 1l