Dětská láhev CamelBak Eddy+ Kids 0,4l Science Dinos

Dětská láhev CamelBak Eddy+ Kids 0,4l Science Dinos
Sleva 10%
Novinka
Akce

Dětská láhev CamelBak Eddy+ Kids v atraktivním barevném dětském motivu. Láhev se snadno používá a má jednoduchou údržbu. Láhev je vhodná na dětské outdoorové i volnočasové aktivity, do školy a podobně. Limitovaná edice Back to School.

Zobrazit více
Dětská láhev CamelBak Eddy+ Kids 0,4l Science Dinos
Dětská láhev CamelBak Eddy+ Kids 0,4l Science Dinos
422  Kč

Dětská láhev CamelBak Eddy+ Kids 0,4l Science Dinos

Dětské láhve CamelBak Eddy+ Kids jsou vyrobené z materiálu Tritan – 100 % BPA, BPS, BPF-free a vybavené patentovaným ventilem Bite Valve ze zdravotně nezávadného silikonu. Ventil lze úplně uzavřít, ale i v otevřené poloze se při náhodném převrhnutí nápoj nerozlije. Láhev se snadno používá – stačí vyklopit náustek do otevřené polohy a děti mohou pít. Víčko i lahev lze mýt v myčce v horním koši.

  • Dětská outdoorová a volnočasová láhev na vodu Eddy+ Kids
  • Bezpečné použití, jednoduchá údržba
  • Patentovaný ventil Bite Valve ze zdravotně nezávadného silikonu
  • Materiál 100% BPA, BPS a BPF-free Tritan
  • Objem 0,4l

Plastové materiály použité na výrobu lahví a zásobníků na vodu CAMELBAK- Všechny lahve a zásobníky CAMELBAK jsou 100% bez BPA, BPS a BPF. Produkty procházejí přísným testováním třetích stran, aby bylo zajištěno, že se žádné škodlivé chemikálie nebudou vylučovat do nápojů. Nezávislé laboratoře také provedly extrakční testy, aby se ujistili, že lahve a zásobníky splňují přísné normy bezpečnosti potravin stanovené FDA, Evropským společenstvím, japonským ministerstvem zdravotnictví a sociální péče a Kalifornským Prop 65. BPA, BP a BPF se nepoužívají ani v surovinách nebo výrobních procesech pro výrobu zásobníků nebo lahví CAMELBAK. Více informací najdete v odkazu.

CAMELBAK – CAMELBAK je americká značka, za jejíž vznikem stojí příběh z roku 1989. V americkém městě Wichita Falls ve státě Texas se jede tradiční 160 kilometrů dlouhý závod Hotter’N Hell 100. Je jasné, že spotřeba vody bude na sluncem rozpálených silnicích vysoká. A tak jeden z účastníků, záchranář Michael Eidson, přichází s geniálním řešením. Naplnil vodou infuzní vak, vložil ho do vysoké ponožky (ano, ponožky) a tenhle kuriózní „hydratační systém“ nacpal do kapsy dresu. Přes rameno si přetáhl hadičku na pití a kolíčkem na prádlo ji připevnil k dresu. Prototyp CamelBaku neboli batohu s vodním rezervoárem byl na světě! Ostatním závodníkům byl Michael pro smích, ale netrvalo příliš dlouho a výroba CamelBaku se rozjela na plné obrátky. Od dob infuzního vaku v tlusté ponožce CamelBak ušel dlouhou cestu. Stal se absolutní špičkou ve svém oboru. Stačilo mít odvahu, sebedůvěru a vynalézavost. A ti, co se kdysi Eidsonovi smáli? Dost možná i oni mají dnes CamelBak na zádech. CamelBak. Dokonalé řešení hydratace.

Určení Dětská láhev
Barva Zelená
Objem 0,4l