Přední světlo Gaciron V9CP-550

Středně silné přední světlo Gaciron V9CP-550 s nabíjením přes USB-C je oblíbeným předním světlem značky Gaciron. Světlo disponuje maximálním světelným výkonem až 550 lumenů a integrovanou baterií o kapacitě 2500mAh. Středně silné světlo vhodné na neosvětlené cyklostezky a silnice, ale i pro kempování a turistiku.

Zobrazit více
Přední světlo Gaciron V9CP-550
Přední světlo Gaciron V9CP-550
699  Kč

Přední světlo Gaciron V9CP-550

Středně silné přední světlo Gaciron V9CP-550 s nabíjením přes USB je oblíbeným předním světlem značky Gaciron. Světlo disponuje maximálním světelným výkonem až 550 lumenů a integrovanou baterií o kapacitě 2500mAh. Gaciron V9CP-550 je silné světlo vhodné na neosvětlené cyklostezky a silnice, ale i pro kempování a turistiku.

Specifikace:

 • LED čip: 1x CREE XP-L
 • Čočka reflektoru: 1x TIR PMMA
 • Kužel světla 85°
 • Maximální světelný tok: 550 lumen* (reálný změřený údaj)
 • Počet režimů: 3 světelné + 2 výstražné
 • Paměť na poslední zvolený režim po opětovném zapnutí
 • Integrovaný akumulátor: 18650 Li-Ion 3.7V 2500mAh
 • Nabíjení: USB-C 5V konektor
 • Doba nabíjení zcela vybité baterie: cca 3h
 • Materiál těla: slitina hliníku
 • Voděodolnost: IPX6 (stříkající voda, déšť)
 • Integrované teplotní čidlo s regulací výkonu proti přehřátí
 • Ochrana proti podbití a přebití
 • Paměť na poslední režim
 • Plochá spodní strana umožňuje postavení na plochu
 • Hmotnost svítilny: 125g (včetně baterie), držák 25g
 • Montáž: otočný 360° držák H07P
 • Rozměry svítilny: délka 100 x průměr 34-23 mm (bez držáku)

TIR difuzní reflektor: Optická čočka Mitsubishi

Reflektor svítilny je vybaven difuzní TIR čočkou a byl speciálně vyvinut pro dosažení ideálního plného kužele světla pro cyklistiku, s širokým záběrem 85° a zároveň dostatečným dosvitem. Štítek na horní části snižuje oslnění ostatních účastníků silničního provozu.

Světelné režimy:

Svítilna disponuje 3 světelnými režimy plus režim Day Breathe v hlavním menu. Day Breathe je plynulá blikačka bez strobo efektu, je vhodná pro denní svícení a je šetrná k ostatním účastníkům silničního provozu. Klasický režim Strobo není umístěn v hlavním menu a je dostupný jako skrytý až po dlouhém stisku tlačíka (ve vypnutém stavu). Lze tedy zvolit světelný výkon úměrný potřebě cyklisty a dle okolních podmínek. V9CP-550 má paměť na poslední režim, takže po zapnutí bude fungovat v naposledy zvoleném režimu. Svítilna se vypíná až dlouhým stiskem, takže když přepínáte mezi režimy, není tam stav "vypnuto" a tak se vám nestane, že se ocitnete byť jen na chvíli ve tmě.


Napájení a nabíjení:

Světlo V9CP-550 má vestavěný akumulátor Li-Ion o vysoké kapacitě 2500mAh. Dobíjení akumulátoru je zajištěno přes pracho-vodotěsný USB-C konektor umístěným na spodní straně svítilny. Svítilnu tak lze velmi jednoduše nabíjet z jakéhokoliv USB 5V zdroje (nabíječka na mobil, PC, Notebook, USB autoadaptér, USB adaptér do sítě, a podobně). Svítilna může být zapnutá (v Day Breathe režimu) i během dobíjení. To znamená pokud V9CP-550 dobíjíte přímo na kole z powerbanky, nezůstanete bez světla.

Indikace stavu baterie:

Nízkou kapacitu baterie V9CP-550 oznámí změnou barvy LED podsvícení multifunkčního tlačítka, takže vždy máte přehled, jak je baterie nabitá (modré podsvícení = 100% až 21% / červené podsvícení = 21 až 0% baterie). Při velmi nízkém stavu baterie se svítilna automaticky přepne do nouzového režimu.

Konstrukce svítilny a ovládání:

Tělo svítilny je ze slitiny aluminia 6063 s výborným odvodem tepla od elektroniky (svítilna tak může svítit na nejvyšší výkon bez zásahu termoregulace). Svítilna je voděodolná proti stříkající vodě a dešti. Multifunkční tlačítko na vrchní straně svítilny - funkce zapnutí a vypnutí svítilny, přepínání režimů, decentní led podsvícení. Kompletní hmotnost svítilny je pouhých 125g včetně integrované baterie. Svítilnu lze ovládat jak tlačítkem na vrchu svítilny, tak i přídavným dálkovým ovládáním (dokoupitelné příslušenství), které se zapojí usb kablíkem do konektoru nabíjení a upevní se suchým zipem blízko gripu řídítek; cyklista tak neztrácí kontrolu nad řízením při přepínání režimů. V9CP-550 lze po odebrání z držáku používat také jako klasickou ruční svítilnu pro využití při sportech, turistice nebo v domácnosti.

Montáž na řidítka:

Montáž na řídítka se provádí nacvaknutím do přiloženého držáku, který může být na řídítkách umístěn trvale. Vyjmutí nebo vložení svítilny je tak otázkou okamžiku. Úchyt má možnost nastavení na různé průměry řídítek (20-40mm). Držák je horizontálně 360° otočný a úhel je možné nastavit krokově po 90°. Držák je stabilní a svítilna drží spolehlivě i při průjezdu těžkým terénem.

Obsah balení:

 • Přední světlo Gaciron® V9CP-550 (model 2023)
 • Otočný držák na řídítka H07P
 • Integrovaný dobíjecí akumulátor LG Li-Ion 2500mAh
 • Dobíjecí USB-C kabel
 • Dárková krabička


*Uvádíme reálné údaje výkonu svítilen distrubutora Gaciron měřeném na jeho kalibrovaném lumenmetru. Při testu použita integrační koule TES. Doba svícení na maximální výkon je závislá na provozních podmínkách a míře chlazení. **Orientační časy výdrže poskytnuté výrobcem, změřené za laboratorních podmínek počítají i se zásahem teplotní regulace. Reálné časy výdrže zavisí na provozních podmínkách.

GACIRON - GACIRON je čínská značka založená v roce 2009, která se zabývá výrobou světel na jízdní kola a nezbytného příslušenství k těmto světlům. Světla Gaciron jsou vhodná na všechny typy jízdních kol, využívají je cyklisté na horských MTB kolech, silniční cyklisté i cyklisté na městských kolech. Produkty firmy Gaciron zaručují tu nejvyšší kvalitu s použitím nejlepších materiálů a nejnovějších technologií. Vyberte si u nás svého Gacirona!

Určení Přední světlo na kolo
Svítivost 550lm
Počet funkcí 5
Nabíjení USB
Doporučené použití Neosvětlené cyklostezky a silnice