Funkční cyklo ponožky Lasting CTF 906 černá/modrá

Funkční cyklo ponožky Lasting CTF 906 černá/modrá
Sleva 8%

Funkční cyklo ponožky Lasting CTF z jednovrstvého hladkého úpletu z materiálu SILTEX-polypropylen, který rychle odvádí pot od pokožky a redukuje nepříjemné pachy. Kvalitní cyklistické ponožky pro všestranné použití na Cross-Country, All Mountain, Trail a Gravel. Unisex provedení ponožek.

Zobrazit více
Funkční cyklo ponožky Lasting CTF 906 černá/modrá
Funkční cyklo ponožky Lasting CTF 906 černá/modrá
166  Kč

Funkční cyklo ponožky Lasting CTF 906 černá/modrá

Funkční cyklo ponožky Lasting CTF z jednovrstvého hladkého úpletu z materiálu SILTEX-polypropylen, který rychle odvádí pot od pokožky a redukuje nepříjemné pachy. V holenní části, v chodidle a špičce se nachází funkční ochranné zóny z jednovrstvého plyše, které zajišťují stabilitu a komfort při sportu i běžném nošení na nejvíce namáhaných částech chodidla. Ponožka je zakončena elastickým lemem. Unisex provedení ponožek.

  • Funkční cyklo ponožky Lasting CTF
  • Kvalitní cyklistické ponožky pro všestranné použití
  • Jednovrstvý hladký úplet z materiálu SILTEX-polypropylen pro rychlý odvod potu od pokožky
  • Funkční ochranné zóny z jednovrstvého plyše zajišťující stabilitu a komfort v zátěžových partiích ponožek
  • Zakončení ponožek elastickým lemem
  • Všestranné použití ponožek na Cross-Country, All Mountain, Trail a Gravel
  • Unisex provedení ponožek
  • Velikosti: S 34-37, M 38-41, L 42-45, XL 46-49
  • Materiál: 78% SILTEX-polypropylen, 16% POLYAMIDE, 6% LYCRA-elastan

SILTEX –100% polypropylén mikrovlákno je speciální polypropylenové vlákno modifikované antibakteriálním aditivem na bázi biogenních iontů stříbra, které brání množení bakterií a plísní. Redukuje nepříjemné pachy a udržuje bio rovnováhu pokožky při sportu. Rychle odvádí pot od pokožky

PROČ PONOŽKY LASTING – Více než 30 let zkušeností s výrobou ponožek LASTING, což zajistí pro vaše nohy maximální komfort a pohodlí i v extrémních podmínkách. Firma LASTING hledá na trhu ty nejlepší funkční vlákna, která testuje ve spolupráci s profesionálními sportovci pro různé druhy sportu. Při výrobě ponožek LASTING jsou používány unikátní technologické postupy, proto jsou ponožky LASTING tak výjimečné. Hlavní funkcí ponožek, které se doporučují používat při sportu, chůzi a jiné tělesné aktivitě je zajištění maximálního možného komfortu a pohodlí pro uživatele po celou dobu nošení. Ponožky LASTING zabezpečují tepelnou pohodu a transport vlhkosti a potu pryč od pokožky. Tím se minimalizuje riziko bujení bakterií a vzniku puchýřů. Inteligentní zesílení nejvíce namáhaných oblastí nohy tlumí nárazy a minimalizuje otlaky. Elastická bandáž chodidla, kotníku případně lemu, zabezpečuje správnou polohu ponožky na noze i při náročném sportovním výkonu. Vybrané ponožky obsahují kompresní elastický materiál v celé ponožce pro zvýšené okysličení a rychlejší svalovou regeneraci. Vybrané ponožky mají špici šitou bezešvou technologií, tudíž zde netlačí žádný šev. Při výrobě ponožek LASTING jsou používány jak přírodní, tak syntetické materiály. Vždy je kladen důraz na funkčnost a vhodnou kombinaci jednotlivých materiálů, protože každý má své unikátní vlastnosti. Pro zákazníka je důležité, že materiály jsou vždy používány ty nejkvalitnější a v ideálním procentuálním zastoupení. Široký sortiment ponožek pro různé druhy sportu je zárukou, že si každý vybere a najde své nejvhodnější ponožky LASTING. Důvěřujte nám a budete mít nohy v suchu, teple, bez otlaků a puchýřů. 

LASTING – LASTING je česká rodinná firma založená již v roce 1991, která se specializuje na výrobu funkčního prádla a funkčních ponožek pro sport, outdoor, lov a další různé volnočasové aktivity. Firma LASTING SPORT s.r.o. exportuje svoje zboží do více než 50 zemí světa, kde je díky důrazu na kvalitu a zpracování velmi oblíbená u širokého spektra zákazníků. Výrobky značky Lasting jsou kompletně vyrobeny v České Republice, kde jsou velice populární nejen pro svoji kvalitu, funkčnost a design, ale i pro svoji cenovou dostupnost.

Materiál 78% SILTEX-polypropylen, 16% POLYAMIDE, 6% LYCRA-elastan
Určení Funkční cyklo ponožky unisex
Barva Modrá
Velikost S, M, L, XL
Technologie Siltex
Doporučené použití Cross-Country, All Mountain, Trail a Gravel

Jak je to vyrobeno?