Mazivo na řetěz elektrokol MUC-OFF E-Bike All Weather Chain Lube 250ml

Mazivo na řetěz elektrokol MUC-OFF E-Bike All Weather Chain Lube ve spreji je vysoce výkonné syntetické mazivo speciálně navržené pro vysoké točivé momentové zatížení, které je vyvíjeno na řetězy elektrokol. Složení maziva je maximálně přizpůsobeno řetězům elektrokol. Vhodné pro dlouhé vyjížďky, jízdu na silnici i v terénu za jakéhokoliv počasí.

Zobrazit více
Mazivo na řetěz elektrokol MUC-OFF E-Bike All Weather Chain Lube 250ml
Mazivo na řetěz elektrokol MUC-OFF E-Bike All Weather Chain Lube 250ml
329  Kč

Mazivo na řetěz elektrokol MUC-OFF E-Bike All Weather Chain Lube 250ml

Vysoce výkonné syntetické mazivo na řetěz elektrokol MUC-OFF E-Bike All Weather Chain Lube ve spreji speciálně navržené pro vysoké točivé momentové zatížení, které je vyvíjeno na řetězy elektrokol. MUC-OFF E-Bike All Weather Chain Lube má jedinečné vodoodpudivé složení, které eliminuje rozstřik maziva, čímž proniká hluboko do řetězových článků a vytváří odolný povlak, který chrání proti korozi a opotřebení při tření kov o kov.

Jedinečná směs extrémně stlačených aditiv zajišťuje, že mazivo MUC-OFF E-Bike All Weather Chain Lube dokáže obstát i na řetězech hnaných tím nejsilnějším elektromotorem. Složení maziva zajistí mazání pro jízdu na dlouhou vzdálenost, při jízdě na silnici i v terénu, za všech povětrnostních podmínek, a to i při vysokém točivém zatížení. Bezkonkurenční intervaly mazání vám poskytnou maximální ochranu na dlouhé vzdálenosti.

  • Složení maximálně přizpůsobeno řetězům elektrokol
  • Vhodné pro dlouhé vyjížďky, jízdu v terénu i mimo terén za jakéhokoliv počasí
  • Vysoce výkonné syntetické složení pro maximální ochranu
  • Integrovaná UV fluorescenční složka, která napomáhá přesné aplikaci, aby byla zajištěna úplná ochrana
  • Vůně ananasu
  • Balení sprej 250ml

NÁVOD K POUŽITÍ MUC-OFF E-Bike All Weather Chain Lube:

1. Před aplikací maziva nejdříve pečlivě vyčistěte a odmastěte řetěz.

2. Obsah pečlivě protřepte a poté mazivo aplikujte na každý jednotlivý článek řetězu.

3. Můžete opakovat za účelem zajištění maximální ochrany.

4. Zabraňte se kontaktu s brzdami.

MUC-OFF – Muc-Off je anglická značka založená v roce 1991, kdy pánové Rex a Marilyn Trimnell začali pracovat s X-Lite UK. Jejich prvním výrobkem byl růžový čistič kola s povrchově aktivními látkami, který vyvinul Rex, muž posedlý detaily, pro své kolo, jelikož byl neustále frustrovaný z toho, jak dlouho mu trvá umýt kolo. V současné době nabízí značka Muc-Off kompletní sotiment na mytí jízdních kol, prostředky na ochranu i lesk a jedinečná cyklistická maziva. Výrobky značky Muc-Off používají cyklisté po celém světě včetně jezdců z profi týmů. V roce 2014 se Muc-Off stal oficiálním partnerem britského profi týmu SKY.

Určení Mazivo na řetěz elektrokol ve spreji