Mazivo Finish Line Max Suspension Spray 266ml

Univerzální přípravek Finish Line Max Suspension Spray vám pomůže dostat z vašeho odpružení maximum a zajistí jemnější a tišší chod. Spolehlivě zaručí plné využití zdvihu, citlivost na menších nerovnostech a také ochrání gumové těsnění a prodlouží životnost vidlice.

Zobrazit více
Mazivo Finish Line Max Suspension Spray 266ml
Mazivo Finish Line Max Suspension Spray 266ml
289  Kč

Mazivo Finish Line Max Suspension Spray 266ml

Přípravek Finish Line Max Suspension Spray vám pomůže dostat z vašeho odpružení maximum. Nastříkejte kluzáky vidlice a tlumiče před každou vyjížďkou pro jemnější a tišší chod. Finish Line Max Suspension Spray zaručí plné využití zdvihu, citlivost na menších nerovnostech a také ochrání gumové těsnění a prodlouží životnost vidlice.

  • Univerzální přípravek Finish Line Max Suspension Spray na odpružení jízdního kola
  • Zajistí jemnější a tišší chod
  • Zaručí plné využití zdvihu a citlivost na menších nerovnostech
  • Ochrání gumové těsnění a prodlouží životnost vidlice
  • Balení sprej 266ml

FINISH LINE – FINISH LINE je přední americký výrobce maziv, čistících a dalších servisních produktů. Společnost Finish Line nabízí vysoce kvalitní produkty od roku 1988. V současné době vyrábí na Long Islands, N.Y. přes dvacet různých výrobků určených k péči a údržbě jízdního kola, které jsou distribuovány ve více než 45 zemích světa.

Firma Finish Line začala v roce 1996 úzce spolupracovat s laboratořemi společnosti DuPont. Díky tomuto spojení obsahují společně vyvíjené produkty nejvyspělejší technologie maziv, jelikož DuPont je nejen díky projektům Teflon, CoolMax či Cordura garantem kvalitních chemických výrobků. Finish Line byla udělena exkluzivní práva ke značce Teflon a souvisejícím technologiím používaným ve výrobě. Ve spolupráci s profesionálními týmy Giant, Scott, Commencal a Trek se firma úzce věnuje výzkumu a vývoji, abys s ohledem na ochranu životního prostředí a vysokých bezpečnostních standardech pokročila dále při hledání nejvyšší možné účinnosti svých výrobků.

Určení Univerzální mazivo na vidlice ve spreji