Čistící prostředek Finish Line Super Bike Wash koncentrát 475ml

Čistící prostředek Finish Line Super Bike Wash koncentrát je určený k pravidelnému mytí celého kola. Super Bike Wash je ředitelný vodou a neohrožuje životní prostředí. Dokonale odstraní nečistoty z vašeho kola. Balení koncentrátu 475ml vystačí pro výrobu cca 4 litrů.

Zobrazit více
Čistící prostředek Finish Line Super Bike Wash koncentrát 475ml
Čistící prostředek Finish Line Super Bike Wash koncentrát 475ml
439  Kč

Čistící prostředek Finish Line Super Bike Wash koncentrát 475ml

Čistící prostředek Finish Line Super Bike Wash koncentrát je určený k pravidelnému mytí celého kola. Je velmi šetrný k veškerým povrchům a materiálům rámů, jako je karbon, hliník, ocel i titan. Finish Line Super Bike Wash je ředitelný vodou a neohrožuje životní prostředí. Pětice různých čistících látek dohromady vytváří velmi účinný čisticí prostředek. Dva různé oxidační inhibitory ochraňují kovové povrchy a zabraňují reznutí po umytí. Balení koncentrátu 475ml vystačí pro výrobu cca 4 litrů.

  • Čisticí prostředek koncentrát je určený k pravidelnému mytí celého kola
  • Šetrný k veškerým povrchům a materiálům rámů, jako je karbon, hliník, ocel i titan
  • Ředitelný vodou a neohrožuje životní prostředí
  • Pětice různých čistících látek dohromady vytváří velmi účinný čisticí prostředek
  • Oxidační inhibitory ochraňují kovové povrchy a zabraňují reznutí po umytí
  • Balení koncentrát 475ml (vystačí pro výrobu cca 4 litrů)

FINISH LINE – FINISH LINE je přední americký výrobce maziv, čistících a dalších servisních produktů. Společnost Finish Line nabízí vysoce kvalitní produkty od roku 1988. V současné době vyrábí na Long Islands, N.Y. přes dvacet různých výrobků určených k péči a údržbě jízdního kola, které jsou distribuovány ve více než 45 zemích světa.

Firma Finish Line začala v roce 1996 úzce spolupracovat s laboratořemi společnosti DuPont. Díky tomuto spojení obsahují společně vyvíjené produkty nejvyspělejší technologie maziv, jelikož DuPont je nejen díky projektům Teflon, CoolMax či Cordura garantem kvalitních chemických výrobků. Finish Line byla udělena exkluzivní práva ke značce Teflon a souvisejícím technologiím používaným ve výrobě. Ve spolupráci s profesionálními týmy Giant, Scott, Commencal a Trek se firma úzce věnuje výzkumu a vývoji, abys s ohledem na ochranu životního prostředí a vysokých bezpečnostních standardech pokročila dále při hledání nejvyšší možné účinnosti svých výrobků.

Určení Mokrý čistič