Vazelína Finish Line Teflon Grease 100g

Velmi kluzká syntetická vazelína Finish Line Teflon Grease s Teflonem posíleným složením, která je určena pro ložiska a konusy, spojení sedlovky a rámu nebo na kluzná pouzdra čepů odpružených rámů. Vazelína je vhodná i pro namáhané hlavové a středové složení. Obsahuje DuPont™ Teflon™ a vodu odpuzující polymery.

Zobrazit více
Vazelína Finish Line Teflon Grease 100g
Vazelína Finish Line Teflon Grease 100g
259  Kč

Vazelína Finish Line Teflon Grease 100g

Vazelína Finish Line Teflon Grease je velmi kluzká vazelína, která je určena pro ložiska a konusy, spojení sedlovky a rámu nebo na kluzná pouzdra čepů odpružených rámů. Obsahuje DuPont™ Teflon™ a vodu odpuzující polymery. Zabraňuje opotřebení a deformaci dílů. Je vhodná i pro namáhané hlavové a středové složení. Speciální zahušťovadlo Finish Line zabraňuje oddělení oleje i při úplném ponoření do vody. Výjimečná výdrž syntetických olejů umožní používání i v nejnáročnějších podmínkách. Praktické balení v tubě předchází znečištění vazelíny.

  • Velmi kluzká syntetická vazelína Finish Line Teflon Grease s Teflonem posíleným složením
  • Určena pro ložiska a konusy, spojení sedlovky a rámu nebo na kluzná pouzdra čepů odpružených rámů
  • Obsahuje DuPont™ Teflon™ a vodu odpuzující polymery
  • Zabraňuje opotřebení a deformaci dílů
  • Vhodná pro namáhané hlavové a středové složení
  • Díky výjimečné výdrži syntetických olejů umožní používání i v nejnáročnějších podmínkách
  • Balení tuba 100g

FINISH LINE – FINISH LINE je přední americký výrobce maziv, čistících a dalších servisních produktů. Společnost Finish Line nabízí vysoce kvalitní produkty od roku 1988. V současné době vyrábí na Long Islands, N.Y. přes dvacet různých výrobků určených k péči a údržbě jízdního kola, které jsou distribuovány ve více než 45 zemích světa.

Firma Finish Line začala v roce 1996 úzce spolupracovat s laboratořemi společnosti DuPont. Díky tomuto spojení obsahují společně vyvíjené produkty nejvyspělejší technologie maziv, jelikož DuPont je nejen díky projektům Teflon, CoolMax či Cordura garantem kvalitních chemických výrobků. Finish Line byla udělena exkluzivní práva ke značce Teflon a souvisejícím technologiím používaným ve výrobě. Ve spolupráci s profesionálními týmy Giant, Scott, Commencal a Trek se firma úzce věnuje výzkumu a vývoji, abys s ohledem na ochranu životního prostředí a vysokých bezpečnostních standardech pokročila dále při hledání nejvyšší možné účinnosti svých výrobků.

Určení Mazací vazelína