Čistící prostředek Finish Line Ecotech Degreaser 590ml

Čistící prostředek Finish Line Ecotech Degreaser 590ml

Vyprodáno

Univerzální čisticí prostředek Finish Line Ecotech Degreaser v láhvi, který je silnější než Super Bike Wash, určený na odolnou špínu a mastnotu. Bezpečné použití na všechny povrchy včetně laku rámů, šetrný k plastovým a gumovým povrchům.

Zobrazit více
Čistící prostředek Finish Line Ecotech Degreaser 590ml
Čistící prostředek Finish Line Ecotech Degreaser 590ml
549  Kč

Čistící prostředek Finish Line Ecotech Degreaser 590ml

Čistící prostředek Finish Line Ecotech Degreaser je univerzální čisticí prostředek v láhvi, který je silnější než Super Bike Wash. Finish Line Ecotech Degreaser je určený na odolnou špínu a mastnotu, přesto ho lze bezpečně použít na všechny povrchy včetně laku rámů. Finish Line Ecotech Degreaser EcoTech je zcela netoxický, vyrobený výhradně z bio odmašťovacích látek včetně rozpouštědla ze sojového extraktu. Nevytváří téměř žádné výpary a je šetrný k plastovým a gumovým povrchům.

  • Univerzální čisticí prostředek Finish Line Ecotech Degreaser silnější než Super Bike Wash
  • Určený na odolnou špínu a mastnotu
  • Bezpečné použití na všechny povrchy včetně laku rámů
  • Netoxický, vyrobený výhradně z bio odmašťovacích látek včetně rozpouštědla ze sojového extraktu
  • Šetrný k plastovým a gumovým povrchům
  • Balení láhev 590ml

FINISH LINE – FINISH LINE je přední americký výrobce maziv, čistících a dalších servisních produktů. Společnost Finish Line nabízí vysoce kvalitní produkty od roku 1988. V současné době vyrábí na Long Islands, N.Y. přes dvacet různých výrobků určených k péči a údržbě jízdního kola, které jsou distribuovány ve více než 45 zemích světa.

Firma Finish Line začala v roce 1996 úzce spolupracovat s laboratořemi společnosti DuPont. Díky tomuto spojení obsahují společně vyvíjené produkty nejvyspělejší technologie maziv, jelikož DuPont je nejen díky projektům Teflon, CoolMax či Cordura garantem kvalitních chemických výrobků. Finish Line byla udělena exkluzivní práva ke značce Teflon a souvisejícím technologiím používaným ve výrobě. Ve spolupráci s profesionálními týmy Giant, Scott, Commencal a Trek se firma úzce věnuje výzkumu a vývoji, abys s ohledem na ochranu životního prostředí a vysokých bezpečnostních standardech pokročila dále při hledání nejvyšší možné účinnosti svých výrobků.

Určení Mokrý čistič