Olejnička Finish Line No Drip Chain Luber

Speciální olejnička na řetězy jízdního kola Finish Line No Drip Chain Luber, která důkladně promaže každý článek. Snadná manipulace, dokonalé promazání, úspora maziva.

Zobrazit více
Olejnička Finish Line No Drip Chain Luber
Olejnička Finish Line No Drip Chain Luber
279  Kč

Olejnička Finish Line No Drip Chain Luber

Konec plýtvání mazivem, které často končí nejenom na řetězu, ale také na zadní stavbě kola, ráfcích nebo na podlaze garáže! Speciální olejnička pro jízdní kola Finish Line No Drip Chain Luber důkladně promaže každý článek, a neukápne vám ani kapka. Prázdnou olejničku naplňte jakýmkoliv mazivem Finish Line, lehce přiložte aplikátor na řetěz, mírně zmáčkněte a protáčejte řetěz. Ušetříte až 50 % maziva! Dvě náhradní houbičky v ceně.

  • Speciální olejnička na řetězy jízdního kola Finish Line No Drip Chain Luber
  • Důkladně promaže každý článek
  • Snadná manipulace
  • Dokonalé promazání
  • Úspora maziva

FINISH LINE – FINISH LINE je přední americký výrobce maziv, čistících a dalších servisních produktů. Společnost Finish Line nabízí vysoce kvalitní produkty od roku 1988. V současné době vyrábí na Long Islands, N.Y. přes dvacet různých výrobků určených k péči a údržbě jízdního kola, které jsou distribuovány ve více než 45 zemích světa.

Firma Finish Line začala v roce 1996 úzce spolupracovat s laboratořemi společnosti DuPont. Díky tomuto spojení obsahují společně vyvíjené produkty nejvyspělejší technologie maziv, jelikož DuPont je nejen díky projektům Teflon, CoolMax či Cordura garantem kvalitních chemických výrobků. Finish Line byla udělena exkluzivní práva ke značce Teflon a souvisejícím technologiím používaným ve výrobě. Ve spolupráci s profesionálními týmy Giant, Scott, Commencal a Trek se firma úzce věnuje výzkumu a vývoji, abys s ohledem na ochranu životního prostředí a vysokých bezpečnostních standardech pokročila dále při hledání nejvyšší možné účinnosti svých výrobků.

Určení Olejnička na řetěz jízdního kola