Rezervoár CamelBak UnBottle 2l Frost Grey/Turkish Sea

Samostatný vodní rezervoár CamelBak Crux™ UnBottle v látkovém pouzdře o objemu 2l s rozšířeným otvorem a systémem Quick Link™ pro snadné odepnutí hadičky. Díky tomu je manipulace s rezervoárem snadná. 100 % BPA, BPS, BPF-free.

Zobrazit více
Rezervoár CamelBak UnBottle 2l Frost Grey/Turkish Sea
Rezervoár CamelBak UnBottle 2l Frost Grey/Turkish Sea
1 399  Kč

Rezervoár CamelBak UnBottle 2l Frost Grey/Turkish Sea

Samostatný vodní rezervoár CamelBak Crux™ UnBottle v látkovém pouzdře o objemu 2l s rozšířeným otvorem a systémem Quick Link™ pro snadné odepnutí hadičky. Můžete ho vložit a upevnit do jakéhokoliv batohu, čímž vytvoříte z klasického batohu všestranného pomocníka na jakoukoliv výpravu.

Vodní rezervoár CamelBak Crux™ UnBottle má nejen úzký zploštělý profil, který v batohu šetří místo, ale díky širšímu průměru hadičky dokáže zajistit o 20 % lepší hydrataci.

 • Vodní rezervoár CamelBak Crux™ UnBottle 2l
 • Quick Link™ systém pro snadné odepnutí hadičky
 • Velký ventil Big Bite™ umožňující snadné a rychlé pití
 • Možnost plnění nádržky bez vyjímání z látkového pouzdra
 • Připevňovací poutka pro uchycení v batohu
 • Horní poutko pro snadný přenos nebo zavěšení
 • Spodní přístup na zip
 • 100 % BPA, BPS, BPF-free
 • Hmotnost rezervoáru: 130g
 • Rozměr rezervoáru: 36 x 21 x 8,5cm
 • Objem rezervoáru: 2l

Plastové materiály použité na výrobu lahví a zásobníků na vodu CAMELBAKVšechny lahve a zásobníky CAMELBAK jsou 100% bez BPA, BPS a BPF. Produkty procházejí přísným testováním třetích stran, aby bylo zajištěno, že se žádné škodlivé chemikálie nebudou vylučovat do nápojů. Nezávislé laboratoře také provedly extrakční testy, aby se ujistili, že lahve a zásobníky splňují přísné normy bezpečnosti potravin stanovené FDA, Evropským společenstvím, japonským ministerstvem zdravotnictví a sociální péče a Kalifornským Prop 65. BPA, BP a BPF se nepoužívají ani v surovinách nebo výrobních procesech pro výrobu zásobníků nebo lahví CAMELBAK. Více informací najdete v odkazu.

CAMELBAK – CAMELBAK je americká značka, za jejíž vznikem stojí příběh z roku 1989. V americkém městě Wichita Falls ve státě Texas se jede tradiční 160 kilometrů dlouhý závod Hotter’N Hell 100. Je jasné, že spotřeba vody bude na sluncem rozpálených silnicích vysoká. A tak jeden z účastníků, záchranář Michael Eidson, přichází s geniálním řešením. Naplnil vodou infuzní vak, vložil ho do vysoké ponožky (ano, ponožky) a tenhle kuriózní „hydratační systém“ nacpal do kapsy dresu. Přes rameno si přetáhl hadičku na pití a kolíčkem na prádlo ji připevnil k dresu. Prototyp CamelBaku neboli batohu s vodním rezervoárem byl na světě! Ostatním závodníkům byl Michael pro smích, ale netrvalo příliš dlouho a výroba CamelBaku se rozjela na plné obrátky. Od dob infuzního vaku v tlusté ponožce CamelBak ušel dlouhou cestu. Stal se absolutní špičkou ve svém oboru. Stačilo mít odvahu, sebedůvěru a vynalézavost. A ti, co se kdysi Eidsonovi smáli? Dost možná i oni mají dnes CamelBak na zádech. CamelBak. Dokonalé řešení hydratace.

Určení Vodní rezervoár
Barva Šedá
Objem 2l