Rezervoár CamelBak StoAway 3l Black

Tepelně izolovaný vodní rezervoár CamelBak Crux™ StoAway v pouzdře s 10mm pěnovou izolací o objemu 3l se systémem Quick Link™ pro snadné odepnutí hadičky. Díky tomu je manipulace s rezervoárem snadná. CamelBak Crux™ StoAway je vhodný především na zimní sporty, kdy tekutina díky izolaci nezamrzá. 100 % BPA, BPS, BPF-free.

Zobrazit více
Rezervoár CamelBak StoAway 3l Black
Rezervoár CamelBak StoAway 3l Black
1 699  Kč

Rezervoár CamelBak StoAway 3l Black

Tepelně izolovaný vodní rezervoár CamelBak Crux™ StoAway v pouzdře s 10mm pěnovou izolací o objemu 3l se systémem Quick Link™ pro snadné odepnutí hadičky. CamelBak Crux™ StoAway je vhodný do batohů, které jsou kompatibilní s vodním vakem. Širším průměr hadičky dokáže zajistit o 20 % lepší hydrataci. Díky snadné manipulaci a možnosti upevnění téměř kamkoliv je CamelBak Crux™ StoAway vhodný především na zimní sporty, kdy tekutina díky izolaci nezamrzá.

  • Vodní rezervoár CamelBak Crux™ StoAway 3l
  • Quick Link™ systém pro snadné odepnutí hadičky
  • Neoprénová izolace hadičky a krytka náustku
  • Připevňovací poutka pro uchycení v batohu
  • Horní poutko pro snadný přenos nebo zavěšení
  • Spodní přístup na zip
  • 100 % BPA, BPS, BPF-free
  • Hmotnost rezervoáru: 160g
  • Rozměr rezervoáru: 45 x 23 x 10,5cm
  • Objem rezervoáru: 3l

Plastové materiály použité na výrobu lahví a zásobníků na vodu CAMELBAKVšechny lahve a zásobníky CAMELBAK jsou 100% bez BPA, BPS a BPF. Produkty procházejí přísným testováním třetích stran, aby bylo zajištěno, že se žádné škodlivé chemikálie nebudou vylučovat do nápojů. Nezávislé laboratoře také provedly extrakční testy, aby se ujistili, že lahve a zásobníky splňují přísné normy bezpečnosti potravin stanovené FDA, Evropským společenstvím, japonským ministerstvem zdravotnictví a sociální péče a Kalifornským Prop 65. BPA, BP a BPF se nepoužívají ani v surovinách nebo výrobních procesech pro výrobu zásobníků nebo lahví CAMELBAK. Více informací najdete v odkazu.

CAMELBAK – CAMELBAK je americká značka, za jejíž vznikem stojí příběh z roku 1989. V americkém městě Wichita Falls ve státě Texas se jede tradiční 160 kilometrů dlouhý závod Hotter’N Hell 100. Je jasné, že spotřeba vody bude na sluncem rozpálených silnicích vysoká. A tak jeden z účastníků, záchranář Michael Eidson, přichází s geniálním řešením. Naplnil vodou infuzní vak, vložil ho do vysoké ponožky (ano, ponožky) a tenhle kuriózní „hydratační systém“ nacpal do kapsy dresu. Přes rameno si přetáhl hadičku na pití a kolíčkem na prádlo ji připevnil k dresu. Prototyp CamelBaku neboli batohu s vodním rezervoárem byl na světě! Ostatním závodníkům byl Michael pro smích, ale netrvalo příliš dlouho a výroba CamelBaku se rozjela na plné obrátky. Od dob infuzního vaku v tlusté ponožce CamelBak ušel dlouhou cestu. Stal se absolutní špičkou ve svém oboru. Stačilo mít odvahu, sebedůvěru a vynalézavost. A ti, co se kdysi Eidsonovi smáli? Dost možná i oni mají dnes CamelBak na zádech. CamelBak. Dokonalé řešení hydratace.

Určení Vodní rezervoár
Barva Černá
Objem 3l