Sedlo Selle Royal Float Moderate unisex

Cestovní sedlo Selle Royal Float Moderate v unisex provedení s ergonomickým centrálním výřezem a paměťovou pěnou Slow Fit Foam s přidanými pružícími elastomery. Pohodlné anatomické sedlo určené pro výletní a hobby cyklisty i cyklistky pro jízdy v rekreačním stylu.

Zobrazit více
Sedlo Selle Royal Float Moderate unisex
Sedlo Selle Royal Float Moderate unisex
999  Kč

Sedlo Selle Royal Float Moderate unisex

Sedla Selle Ryoal Float skvěle doplňují stávající nabídku značky Selle Royal. Za svůj celkový komfort vděčí kromě ergonomickému centrálnímu výřezu také novému materiálu Slow Fit Foam. Tato paměťová pěna rozkládá jezdcovu hmotnost po celé ploše sedla a tím zmenšuje tlak na citlivé partie. Navíc tento materiál filtruje vibrace a rázy lépe než standardně používané pěny. Slow Fit Foam se velmi pomalu vrací do svého původního tvaru a tím podporuje prokrvení sedacích partií i během změny jízdní pozice za jízdy.

Verze Moderate nabízí ještě větší pohodlí jízdy přidáním elastomerů pro lepší tlumení nárazů.

Cestovní sedlo Selle Royal Float Moderate v unisex provedení ocení všechny výletní a hobby cyklisté i cyklistky jezdící rekreačním stylem.

Royal Vaccum patentovaná technologie sedel Selle Royal umožňuje, aby bylo sedlo utěsněno na 100%, a tak značně voděodolné, i když jedete v prudkém dešti.

Patentovaný systém klipu ICS umístěný v zadní části sedla je určený pro snadné uchycení podsedlové brašny Selle Royal nebo blikačky fi’zi:k. Brašny Selle Royal s ICS klipem najdete v této kategorii

Řada Moderate je určena pro cyklisty i cyklistky jezdící v mírně vzpřímeném posedu se sklonem zad 30-60°.

Parametry sedla:

  • Délka sedla: 263 mm
  • Šířka sedla: 200 mm
  • Hmotnost sedla: 547g
  • Barva: černá
  • Klip: ICS
  • Řada Moderate: 30-60° (mírně vzpřímený posed se sklonem zad 30-60°)

SLOW FIT FOAM SELLE ROYAL - Paměťová pěna Slow Fit Foam je exkluzivní technologie společnosti Selle Royal, která díky své jedinečné vlastnosti pomalé obnovy poskytuje vynikající pohodlí tím, že se tvaruje takovým způsobem, aby odpovídala tvaru kontaktních bodů těla, čímž vytváří rovnoměrnější rozložení tlaku při zachování účinné podpory a podporuje prokrvení sedacích partií i během změny jízdní pozice za jízdy.

WATER RESISTANT SELLE ROYAL - Royal Vacuum patentovaná technologie společnosti Selle Royal dovoluje vyrobit sedlo, které je 100% utěsněné a značně voděodolné, i když jedete v prudkém dešti. Užijte si vyjížďku s voděodolným sedlem.

ERGONOMIC HOLE SELLE ROYAL - Ergonomický centrální výřez v sedle navržený tak, aby zmenšil tlak na perineální oblast jezdce a učinil tak sedlo ideální i pro ty nejcitilivější jezdce. Již žádná bolest, jen prostě jezděte!

ELASTOMERS SELLE ROYAL - Elastomery sedla pohlcující nejnáročnější a neočekávané otřesy během jízdy, zabezpečující vertikálně i horizontálně bezpečný, tichý a trvale nedeformovaný výkon.

INTEGRATED CLIP SYSTEM (ICS) SELLE ROYAL - Patentovaný systém klipu umístěný v zadní části sedla pro snadné uchycení podsedlové brašny Selle Royal nebo blikačky fi’zi:k.

SELLE ROYAL – SELLE ROYAL již více než 50 let podporuje cyklisty o celém světě a vyrábí sedla na základě vědeckého výzkumu, nových technologií, inovací a designu. Ať už hledáte nové sportovní sedlo nebo něco pohodlného pro turistické kolo na dlouhé výlety, v široké nabídce sedel Selle Royal si určitě vyberete to nejlepší pro vás. Sedla Selle Royal díky výzkumu na mnoha evropských univerzitách plně respektují rozdílné ergonomické požadavky mužů a žen, a také způsob, jak na kole jezdíte. Výsledkem je vždy příjemná jízda díky vysokémi komfortu a skvělému odvětrávání.

Určení Cestovní sedlo na kolo
Barva Černá
Technologie Slow Fit Foam
Doporučené použití Městská nebo cestovní kola