Polarizační brýle R2 FLUKE AT100M krystalově čirá/zelená

Polarizační brýle R2 FLUKE AT100M krystalově čirá/zelená
Sleva 10%
Novinka

Polarizační cyklistické sluneční brýle R2 FLUKE AT100M ve sportovně moderním designu se zorníky, které velmi dobře chrání a zároveň nijak neomezují výhled. Čočky brýlí v HD technologii zvyšují kontrastní vidění cíleně vybraných barev z přirozeného barevného spektra. Polarizace čoček eliminuje nepříjemné odlesky, ulevuje očím a snižuje tak jejich únavu.

Zobrazit více
Polarizační brýle R2 FLUKE AT100M krystalově čirá/zelená
Polarizační brýle R2 FLUKE AT100M krystalově čirá/zelená
1 979  Kč

Polarizační brýle R2 FLUKE AT100M krystalově čirá/zelená

Polarizační cyklistické sluneční brýle R2 FLUKE AT100M ve sportovně moderním designu se zorníky, které velmi dobře chrání a zároveň nijak neomezují výhled. Oblíbené polarizační brýle, které jsou vhodné pro cyklistiku a pro další sportovní aktivity.

Polarizace čoček u brýlí R2 FLUKE AT100M eliminuje nepříjemné odlesky, ulevuje očím a snižuje tak jejich únavu, což je vhodné pro sport, řízení i aktivity u moře.

HD technologie čoček u brýlí R2 FLUKE AT100M zvyšuje kontrastní vidění cíleně vybraných barev z přirozeného barevného spektra. Technologie čoček HD společně s polarizací čoček navíc zvyšuje prokreslení obrazu. Brýle s technologií čoček HD jsou vhodné na trailování v lese, silniční cyklistiku i běžecké lyžování.

Čočky brýlí R2 FLUKE AT100M jsou pokryté speciální zrcadlovou Platinium vrstvou. Tato vrstva výrazně omezuje množství světla, které vstupuje do vašich očí tím, že ho jednoduše velkou část odrazí. Zrcadlová vrstva Platinum je navíc otěru odolná.

  • Barva rámu: Čirý, zelený/krystalický
  • Barva čoček: HD polarizační hnědá
  • Povrchová úprava čočky: Zelené revo
  • Materiál rámu: Grilamid TR90
  • Materiál čoček: Vysoce kontrastní HD Tech polarizační nárazuvzdorný polykarbonát
  • Kategorie slunečního filtru 3: Velmi tmavý filtr (propustnost viditelného záření 8-18%)
  • Světelná propustnost čočky: 17%
  • Báze čoček: 6C

TR90 R2 - Extrémně lehký a přitom velmi odolný high-tec materiál s nadprůměrnou pružností a tvarovou pamětí a zvýšeným komfortem při nošení. Brýle vyrobené z TR90 poskytnou maximální ochranu zraku.

HD R2 - HD technologie čoček zvyšuje kontrastní vidění cíleně vybraných barev z přirozeného barevného spektra. Díky HD čočkám jsme tedy schopni vidět klíčové detaily v prostředí kontrastněji, což následně pomáhá mozku rychleji a přesněji reagovat. HD technologie toho dosahuje tím, že v přirozeném barevném spektru záměrně výrazně zdůrazňuje či naopak potlačuje barvy tak, aby nejdůležitější prvky v prostředí okolo nás jasně a výrazně vystoupily a byly co nejvíc zřetelné. Například stopu v bílém sněhu (SKI), trail v lese (MTB) či strukturu vozovky (ROAD).

POLARIZED R2 - Čočky eliminují nepříjemné odlesky, jsou vhodné pro sport, řízení i aktivity u moře. Polarizace ulevuje očím a snižuje tak jejich únavu.

HD POLARIZED R2 - Polarizované vysoce kontrastní čočky zvyšující prokreslení obrazu.

VENTILATION SYSTEM R2 - Vzduchová ventilace umožňující proudění vzduchu, které zamezuje mlžení.

ANTISLIP R2 - Protiskluzové nosníky a straničky. Zamezují skluzu brýlí, které perfektně drží na obličeji.

PLATINIUM LENSES R2 - Výrazně snižují námahu očí díky speciální otěruodolné zrcadlem ošetřené čočce, která omezí prostupnost světla do očí tím, že ho odrazí.

UV 100% R2 - Garantována 100% ochrana před UV zářením A, B, C.

R2 - R2 je česká značka, která se již od roku 2002 specializuje na cyklistické a sportovní doplňky jako volné pokračování společnosti Relax. Specialitou značky R2 jsou především sportovní a cyklistické sluneční brýle, cyklistické helmy, cyklistické rukavice a další cyklodoplňky. Díky spolupráci se zkušenými designéry i sportovními profesionáli a využívání nejnovějších technologií se špičkovými materiály značka R2 neustále rozšiřuje nejen svoje portfolio, ale i evropské země do kterých expeduje svoje výrobky.

Určení Polarizační cyklistické sluneční brýle
Barva Čirá
Velikost 135-0-118
Technologie POLARIZED R2