Sportovní brýle R2 GAIN AT108K růžová

Sportovní brýle R2 GAIN AT108K růžová
Sleva 10%
Novinka

Sportovní cyklistické sluneční brýle R2 GAIN AT108K s nepřehlédnutelně ostrými rysy a kvalitním rámem, který je vyroben z vysoce pevného a pružného materiálu Grilamid TR90. Čočky brýlí v HD technologii zvyšují kontrastní vidění cíleně vybraných barev z přirozeného barevného spektra.

Zobrazit více
Sportovní brýle R2 GAIN AT108K růžová
Sportovní brýle R2 GAIN AT108K růžová
1 439  Kč

Sportovní brýle R2 GAIN AT108K růžová

Sportovní cyklistické sluneční brýle R2 GAIN AT108K s nepřehlédnutelně ostrými rysy a kvalitním rámem, který je vyroben z vysoce pevného a pružného materiálu Grilamid TR90. Nekompromisní sportovní brýle s nosníky v technologii Flexipad, díky níž lze nosníky přizpůsobit tvaru každého nosu.

HD technologie čoček u brýlí R2 GAIN AT108K zvyšuje kontrastní vidění cíleně vybraných barev z přirozeného barevného spektra. Brýle s technologií čoček HD jsou vhodné na trailování v lese, silniční cyklistiku i běžecké lyžování.

Čočky brýlí R2 GAIN AT108K jsou pokryté speciální zrcadlovou Platinium vrstvou. Tato vrstva výrazně omezuje množství světla, které vstupuje do vašich očí tím, že ho jednoduše velkou část odrazí. Zrcadlová vrstva Platinum je navíc otěru odolná.

  • Barva rámu: Magenta růžový/matný
  • Barva čoček: Purpurová
  • Povrchová úprava čočky: Zelené revo
  • Materiál rámu: Grilamid TR90
  • Materiál čoček: Vysoce kontrastní HD Tech nárazuvzdorný polykarbonát
  • Kategorie slunečního filtru 3: Velmi tmavý filtr (propustnost viditelného záření 8-18%)
  • Světelná propustnost čočky: 16%
  • Báze čoček: 6,5C

TR90 R2 - Extrémně lehký a přitom velmi odolný high-tec materiál s nadprůměrnou pružností a tvarovou pamětí a zvýšeným komfortem při nošení. Brýle vyrobené z TR90 poskytnou maximální ochranu zraku.

HD R2 - HD technologie čoček zvyšuje kontrastní vidění cíleně vybraných barev z přirozeného barevného spektra. Díky HD čočkám jsme tedy schopni vidět klíčové detaily v prostředí kontrastněji, což následně pomáhá mozku rychleji a přesněji reagovat. HD technologie toho dosahuje tím, že v přirozeném barevném spektru záměrně výrazně zdůrazňuje či naopak potlačuje barvy tak, aby nejdůležitější prvky v prostředí okolo nás jasně a výrazně vystoupily a byly co nejvíc zřetelné. Například stopu v bílém sněhu (SKI), trail v lese (MTB) či strukturu vozovky (ROAD).

ANTISLIP R2 - Protiskluzové nosníky a straničky. Zamezují skluzu brýlí, které perfektně drží na obličeji.

FLEXIPAD R2 -  Lze upravit pro téměř každý obličej. Zajišťuje větší pohodlí při nošení, nosník lze přizpůsobit tvaru nosu.

PLATINIUM LENSES R2 - Výrazně snižují námahu očí díky speciální otěruodolné zrcadlem ošetřené čočce, která omezí prostupnost světla do očí tím, že ho odrazí.

UV 100% R2 - Garantována 100% ochrana před UV zářením A, B, C.

R2 - R2 je česká značka, která se již od roku 2002 specializuje na cyklistické a sportovní doplňky jako volné pokračování společnosti Relax. Specialitou značky R2 jsou především sportovní a cyklistické sluneční brýle, cyklistické helmy, cyklistické rukavice a další cyklodoplňky. Díky spolupráci se zkušenými designéry i sportovními profesionáli a využívání nejnovějších technologií se špičkovými materiály značka R2 neustále rozšiřuje nejen svoje portfolio, ale i evropské země do kterých expeduje svoje výrobky.

Určení Sportovní cyklistické sluneční brýle
Barva Růžová
Velikost 137-0-126
Technologie HD R2