Fotochromatické brýle R2 FACTOR AT111A černá/hnědá

Fotochromatické brýle R2 FACTOR AT111A černá/hnědá
Sleva 10%
Novinka

Fotochromatické cyklistické sluneční brýle R2 FACTOR AT111A v pefektním módním vzhledu, který se unikátně snoubí se sportovní funkcionalitou. Fotochromatické čočky se automaticky ztmavují nebo zesvětlují podle intenzity slunečního svitu.

Zobrazit více
Fotochromatické brýle R2 FACTOR AT111A černá/hnědá
Fotochromatické brýle R2 FACTOR AT111A černá/hnědá
1 979  Kč

Fotochromatické brýle R2 FACTOR AT111A černá/hnědá

Fotochromatické cyklistické sluneční brýle R2 FACTOR AT111A v pefektním módním vzhledu, který se unikátně snoubí se sportovní funkcionalitou. Nastavitelný nosník je plně adaptabilní a lze jej upravit pro téměř každý obličej. Brýle R2 FACTOR tak skvěle poslouží během tréninku či závodu, ale i při běžném aktivním životě.

Fotochromatické čočky brýlí R2 FACTOR AT111A se automaticky ztmavují či zesvětlují podle intenzity slunečního svitu, což dodává brýlím vysokou univerzálnost použití v podstatě za všech světelných podmínek.

  • Barva rámu: Černý/lesklý
  • Barva čoček: Fotochromatická hnědá do hnědé
  • Povrchová úprava čočky: Zlaté zrcadlo
  • Materiál rámu: Grilamid TR90
  • Materiál čoček: Fotochromatický nárazuvzdorný polykarbonát
  • Kategorie slunečního filtru 2-3:
  • Světelná propustnost čočky: 39-15%
  • Báze čoček: 6,5C

Kategorie slunečního filtru 0: Bezbarvý nebo velmi světlý filtr (propustnost viditelného záření 80-100%)

Kategorie slunečního filtru 1: Světlý filtr (propustnost viditelného záření 43-80%)

Kategorie slunečního filtru 2: Středně tmavý filtr (propustnost viditelného záření 18-43%)

Kategorie slunečního filtru 3: Velmi tmavý filtr (propustnost viditelného záření 8-18%)

TR90 R2 - Extrémně lehký a přitom velmi odolný high-tec materiál s nadprůměrnou pružností a tvarovou pamětí a zvýšeným komfortem při nošení. Brýle vyrobené z TR90 poskytnou maximální ochranu zraku.

PHOTOCHROMATIC R2 - Čočky se automaticky se ztmavují / zesvětlují podle intenzity slunečního svitu. Fotochromatizace je unikátní schopnost brýlí přizpůsobovat se aktuálním světelným podmínkám. Tato moderní technologie brýlových čoček dodává brýlím vysokou univerzálnost použití v podstatě za všech světelných podmínek. Chemické vlastnosti čoček dokáží velmi rychle reagovat na aktuální intenzitu UV záření a ztmavovat nebo zesvětlovat tak čočku.

ANTISLIP R2 - Protiskluzové nosníky a straničky. Zamezují skluzu brýlí, které perfektně drží na obličeji.

FLEXIPAD R2 -  Lze upravit pro téměř každý obličej. Zajišťuje větší pohodlí při nošení, nosník lze přizpůsobit tvaru nosu.

UV 100% R2 - Garantována 100% ochrana před UV zářením A, B, C.

R2 - R2 je česká značka, která se již od roku 2002 specializuje na cyklistické a sportovní doplňky jako volné pokračování společnosti Relax. Specialitou značky R2 jsou především sportovní a cyklistické sluneční brýle, cyklistické helmy, cyklistické rukavice a další cyklodoplňky. Díky spolupráci se zkušenými designéry i sportovními profesionáli a využívání nejnovějších technologií se špičkovými materiály značka R2 neustále rozšiřuje nejen svoje portfolio, ale i evropské země do kterých expeduje svoje výrobky.

Určení Fotochromatické cyklistické sluneční brýle
Barva Černá
Velikost 135-0-139
Technologie PHOTOCHROMATIC R2