Dámská cyklistická helma GIRO Radix Mat Light Lilac Lifted M

Dámská cyklistická helma GIRO Radix Mat Light Lilac Lifted M
Doprava zdarma

Superlehká dámská trailová přilba Giro Radix v moderním a funkčním designu, která nadchne jak lehkostí, tak maximální ochranou. Prodloužený zadní profil poskytuje zvýšenou ochranu zátylku, což ocení všechny náročné MTB a trail jezdkyně. Giro Radix je vyrobena v technologii In-Mold s upínacím systémem Roc Loc® 5.5, který umožňuje jak vertikální, tak horizontální nastavení přilby.

Zobrazit více
Dámská cyklistická helma GIRO Radix Mat Light Lilac Lifted M
Dámská cyklistická helma GIRO Radix Mat Light Lilac Lifted M
2 699  Kč

Dámská cyklistická helma GIRO Radix Mat Light Lilac Lifted M

Superlehká dámská trailová přilba Giro Radix v moderním a funkčním designu v technologii In-mold (Full Wrap), která nadchne jak lehkostí, tak maximální ochranou.

Prodloužený zadní profil helmy Giro Radix poskytuje zvýšenou ochranu zátylku, což ocení všechny náročné MTB a trail jezdkyně i při celodenních výpravách do technického terénu.

Celkem 25 strategicky umístěných větracích otvorů a antibakteriální výstelky CoolFit poskytnou dokonalý a dlouhotrvající komfort během jízdy a efektivní odvod potu i při zvýšené námaze.

Moderní a superlehký upínací systém ROC LOC® 5.5 Giro zajistí díky možnosti jak vertikálního, tak horizontálního nastavení přilby nepřekonatelně pevné uchycení a stabilitu při jakékoliv jízdě.

Systém SUPER FIT™ Giro je navržen tak, aby pokryl celou řadu nejrůznějších velikostí hlav všech cyklistů.

Díky technologii značky Giro P.O.V.™ si můžete nastavit štítek libovolně dle vašich potřeb nebo podle počasí, případně si nasadit i MTB brýle.

  • Dámská cyklistická helma Giro Radix
  • Technologie In-mold (Full Wrap)
  • Upínací systém Roc Loc® 5.5
  • 25 strategicky umístěných větracích otvorů
  • P.O.V.™ polohovatelný štítek
  • Antibakteriální výstelky CoolFit
  • Bezpečnostní reflexní prvky
  • Jednoduchý systém upínání pod bradou pomocí pásku s přezkou
  • Přilba je schválena podle evropské normy EN1078
  • Velikost Super Fit™: M 55-59cm

IN-MOLD - moderní technologie výroby cyklistických přileb. Vrchní skelet přilby je pomocí speciální technologie při vysoké teplotě nalisován (vstřikován) přímo na polystyrenovou konstrukci, čímž vzniká dokonalé spojení, které zvyšuje pevnost helmy. Výsledná kompaktnost helmy zlepšuje tlumení nárazů díky lepšímu rozložení sil při nárazu. Přilba může mít menší hmotnost a získá luxusní vzhled.

ROC LOC® 5.5 GIRO - Moderní a superlehký upínací systém značky Giro, který umožňuje jak vertikální, tak horizontální nastavení přilby. Nastavení není nic složitého, vše zvládnete pohodlně jednou rukou pomocí kolečka. Roc Loc® 5.5 Giro je nepřekonatelný v komfortu a stabilitě při jakékoliv jízdě.

P.O.V.™ GIRO - Technologii značky Giro, díky které si můžete nastavit štítek libovolně dle vašich potřeb nebo podle počasí, případně si nasadit i MTB brýle.

SUPER FIT™ GIRO - Systém, který je založen na datech o lidském těle a dlouholetých zkušenostech s výrobou cyklistického vybavení. Pro velikosti helem Giro je navržen tak, aby pokryly celou řadu nejrůznějších velikostí hlav všech uživatelů. Díky tomuto systému jsou přilby vyšších kategorií ideálně připravené pro každého jezdce.

COOLFIT GIRO - Antibakteriální výstelky CoolFit zajisťující dokonalý a dlouhotrvající komfort v helmě a efektivní odvod potu i při zvýšené námaze.

GIRO – Giro je americká značka založená v roce 1985 Jimem Gentesem ve Scotts Valley v Kalifornii. Hlavními a nejznámějšími produkty této světoznámé americké firmy jsou bezesporu cyklistické přilby všech typů a přilby pro lyžaře. V přilbách značky Giro jezdil například dvojnásobný vítěz Tour de France legendární “El Pistolero“Alberto Contador nebo vítěz Tour de France z roku 2018 Geraint Thomas. Portfolio značky Giro nabízí přilby pro silniční cyklistiku, MTB, BMX, triatlon nebo přilby sportovní, které jsou určené pro širokou veřejnost. Kromě přileb má značka Giro v nabídce široké spektrum cyklo doplňků jako jsou cyklistické tretry, rukavice, dresy, kalhoty, brýle, ponožky a další. Giro je bezesporu jedním z lídrů na světovém trhu se sportovním vybavením. Výrobky značky Giro hojně používají profi i hobby sportovci po celém světě.

Materiál EPS, polykarbonát
Určení Dámská cyklistická helma
Barva Fialová
Velikost M 55–59 cm
Technologie IN-MOLD