Cyklistická helma GIRO Revel Mat Black/Charcoal

Sportovní helma Giro Revel je univerzální přilba, která nese designové rysy špičkových přileb do terénu a na silnici. Helma je vyrobena v technologii In-Mold s upínacím systémem Roc Loc® Sport pro přesné doladění velikosti na vaši hlavu pomocí stahovacího kolečka.

Zobrazit více
Cyklistická helma GIRO Revel Mat Black/Charcoal
Cyklistická helma GIRO Revel Mat Black/Charcoal
1 399  Kč

Cyklistická helma GIRO Revel Mat Black/Charcoal

Sportovní helma Giro Revel je univerzální přilba, která nese designové rysy špičkových přileb do terénu a na silnici. Giro Revel je určená pro všechny hobby cyklisty na horských kolech a pro vyznavače cykloturistiky.

Díky technologii In-mold je lehká, dobře odvětraná a na hlavě sedí jako ulitá. Velikost si snadno doladíte pomocí otočného stahovacího kolečka upínacího systému Roc Loc® Sport tak, aby byla naprosto pohodlná.

  • Sportovní cyklistická helma Giro Revel
  • Technologie In-mold
  • Upínací systém Roc Loc® Sport
  • 22 strategicky umístěných větracích otvorů
  • Snap-fit štítek
  • Rychleschnoucí výstelky
  • Bezpečnostní reflexní prvky
  • Jednoduchý systém upínání pod bradou pomocí pásku s přezkou
  • Přilba je schválena podle evropské normy EN1078
  • Univerzální dospělá M/L velikost 54–61 cm

IN-MOLD - moderní technologie výroby cyklistických přileb. Vrchní skelet přilby je pomocí speciální technologie při vysoké teplotě nalisován (vstřikován) přímo na polystyrenovou konstrukci, čímž vzniká dokonalé spojení, které zvyšuje pevnost helmy. Výsledná kompaktnost helmy zlepšuje tlumení nárazů díky lepšímu rozložení sil při nárazu. Přilba může mít menší hmotnost a získá luxusní vzhled.

ROC LOC® SPORT GIRO - Upínací systém Roc Loc® Sport nabízí snadnou úpravu velikosti přilby v rozsahu 7 cm pomocí příjemného kolečka, který dává zvukovou odezvu při utahování. Kompatibilita s dlouhými vlasy do copu je samozřejmostí.

GIRO – Giro je americká značka založená v roce 1985 Jimem Gentesem ve Scotts Valley v Kalifornii. Hlavními a nejznámějšími produkty této světoznámé americké firmy jsou bezesporu cyklistické přilby všech typů a přilby pro lyžaře. V přilbách značky Giro jezdil například dvojnásobný vítěz Tour de France legendární “El Pistolero“Alberto Contador nebo vítěz Tour de France z roku 2018 Geraint Thomas. Portfolio značky Giro nabízí přilby pro silniční cyklistiku, MTB, BMX, triatlon nebo přilby sportovní, které jsou určené pro širokou veřejnost. Kromě přileb má značka Giro v nabídce široké spektrum cyklo doplňků jako jsou cyklistické tretry, rukavice, dresy, kalhoty, brýle, ponožky a další. Giro je bezesporu jedním z lídrů na světovém trhu se sportovním vybavením. Výrobky značky Giro hojně používají profi i hobby sportovci po celém světě.

Materiál EPS, polykarbonát
Určení Sportovní helma na kolo
Barva Černá
Velikost M/L 54–61 cm
Technologie IN-MOLD