Slovníček technologií

1 3 A B C D E F G H I L M N O P Q R S T U V W X Z
Slovníček technologií

Co je to TWO DENSITIES FOX?

TWO DENSITIES FOX - Odnímatelné vnitřní elastické kalhoty s pohodlnou vložkou o dvojí hustotě ve speciálním tvaru pro muže a speciálním tvaru pro ženy. Vložka se dokonale anatomicky přizpůsobí tělu cyklisty a zajistí maximální komfort v sedle.

Slovníček technologií

Co je to BAMBOO ULTRA?

BAMBOO ULTRA je jemný, extrémně lehký, tvarově i barevně stálý materiál se snadnou údržbou. Sportovní oblečení z bambusového vlákna Bamboo Ultra s výbornými termoregulačními schopnostmi, vysokou savostí a obsahem přírodní antibakteriální složky…

Slovníček technologií

Co je to AIR FLOW R2?

AIR FLOW R2 - Důmyslný systém odvětrání nadbytečného tepla z helmy.

Slovníček technologií

Co je to DUALFIX R2?

DUALFIX R2 je systém regulace velikosti helmy, který byl vyvinut s ohledem na zajištění maximální kompaktnosti usazení helmy na hlavě. Použitím bezpečnostního více bodového uchycení systému DUALFIX je docíleno kompaktního spojení helmy s hlavou,…

Slovníček technologií

Co je to AIR MESH ETAPE?

AIR MESH ETAPE je funkční síťovaný materiál s vysokou prodyšností používaný pro nejvíce namáhaná místa. Zabraňuje zbytečnému přehřátí, perfektně odvádí pot a přebytečnou vlhkost. Díky své elasticitě netlačí a dokonale se přizpůsobí tělu.

Slovníček technologií

Co je to EFS (Easy Fit System) ?

EFS (Easy Fit System) ETAPE je upínací systém, který umožňuje plynulé nastavení velikosti přilby podle obvodu hlavy. Přesné nastavení cyklistické helmy je základním předpokladem nejen pro její správnou funkci, ale také pro pohodlí při jízdě.

Slovníček technologií

Co je to FIBRA PRO ™ ETAPE?

FIBRA PRO ™ ETAPE je nový materiál navržený pro závodní i rekreační cyklistiku. Díky unikátní struktuře tento materiál skvěle odvádí pot od pokožky a je mimořádně elastický, což přispívá k většímu pohodlí při jízdě na kole.

Slovníček technologií

Co je to ADJUSTABLE TEMPLES R2?

ADJUSTABLE TEMPLES R2 jsou upravitelné straničky zlepšující usazení brýlí na obličeji.

Slovníček technologií

Co je to ERGOFIX R2?

ERGOFIX R2 je upínací systém, který se přizpůsobuje tvaru a velikosti hlavy ve dvou osách (vertikální a horizontální). Ovládá se jednou rukou pomocí stahovacího kolečka.

Slovníček technologií

Co je to HD R2?

HD R2 - Technologie čoček, která zvyšuje kontrastní vidění cíleně vybraných barev z přirozeného barevného spektra. Díky HD čočkám jsme tedy schopni vidět klíčové detaily v prostředí kontrastněji, což následně pomáhá mozku rychleji a přesněji…

Rubriky poradny

Stále si nevíte rady?

+420 608 847 767 Po - Pá: 9 až 13 hod.