Láhev CamelBak Chute Mag 1l Olive

Univerzální láhev na vodu CamelBak Chute Mag s chytrým uzávěrem zabraňujícím rozlití. Láhev je vhodná na outdoorové a volnočasové aktivity.

Zobrazit více
Láhev CamelBak Chute Mag 1l Olive
Láhev CamelBak Chute Mag 1l Olive
529  Kč

Láhev CamelBak Chute Mag 1l Olive

Univerzální láhev na vodu CamelBak Chute Mag s chytrým uzávěrem zabraňujícím rozlití disponuje velkým proudem vody. Víčko je vybavené magnetem, který ho udrží stranou tak, aby vám nepřekáželo při pití. Z úzkého hrdla se dobře pije nebo nalévá bez toho, abyste se polili. Láhev je odolná proti nárazu a je vyrobena ze 100% BPA, BPS a BPF-free materiálu Tritan. Snadno se přenáší díky poutku a lze ji mýt v myčce v horním koši.

  • Univerzální outdoorová a volnočasová láhev na vodu Chute Mag
  • Chytrý uzávěr zabraňující rozlití
  • Materiál 100% BPA, BPS a BPF-free Tritan
  • Objem 1l

CAMELBAK – CAMELBAK je americká značka, za jejíž vznikem stojí příběh z roku 1989. V americkém městě Wichita Falls ve státě Texas se jede tradiční 160 kilometrů dlouhý závod Hotter’N Hell 100. Je jasné, že spotřeba vody bude na sluncem rozpálených silnicích vysoká. A tak jeden z účastníků, záchranář Michael Eidson, přichází s geniálním řešením. Naplnil vodou infuzní vak, vložil ho do vysoké ponožky (ano, ponožky) a tenhle kuriózní „hydratační systém“ nacpal do kapsy dresu. Přes rameno si přetáhl hadičku na pití a kolíčkem na prádlo ji připevnil k dresu. Prototyp CamelBaku neboli batohu s vodním rezervoárem byl na světě! Ostatním závodníkům byl Michael pro smích, ale netrvalo příliš dlouho a výroba CamelBaku se rozjela na plné obrátky. Od dob infuzního vaku v tlusté ponožce CamelBak ušel dlouhou cestu. Stal se absolutní špičkou ve svém oboru. Stačilo mít odvahu, sebedůvěru a vynalézavost. A ti, co se kdysi Eidsonovi smáli? Dost možná i oni mají dnes CamelBak na zádech. CamelBak. Dokonalé řešení hydratace.

Určení Outdoorová a volnočasová láhev
Barva Zelená
Objem 1l