Sedlo Selle Royal Avenue Relaxed unisex

Sedlo Selle Royal Avenue Relaxed unisex
Sleva 21%

Cestovní sedlo Selle Royal Avenue Relaxed v unisex provedení s podélným kanálkem pro lepší prokrvení sedacích partií a velkou vrstvou Royal Gelu s přidanými pružícími elastomery. Měkčí sedlo určené pro výletní a hobby cyklisty i cyklistky pro jízdy poklidného rekreačního stylu.

Zobrazit více
Sedlo Selle Royal Avenue Relaxed unisex
Sedlo Selle Royal Avenue Relaxed unisex
789  Kč

Sedlo Selle Royal Avenue Relaxed unisex

Sedla Selle Royal Avenue jsou měkčí sedla s podélným kanálkem pro lepší prokrvení sedacích partií s velkou vrstvou Royal Gelu, který snižuje tlakové hodnoty. Verze Relaxed nabízí ještě větší pohodlí jízdy přidáním elastomerů pro lepší tlumení nárazů. Cestovní sedlo Selle Royal Avenue Relaxed v unisex provedení ocení všichni výletní a hobby cyklisté i cyklistky jezdící poklidným rekreačním stylem.

Řada Relaxed je určena pro cyklisty jezdící v uvolněném posedu se sklonem zad 60-90°.

Parametry sedla:

  • Délka sedla: 264 mm
  • Šířka sedla: 211 mm
  • Hmotnost sedla: 754g
  • Barva: černá
  • Klip: ICS
  • Řada Relaxed: 60-90° (uvolněný posed se sklonem zad 60-90°)

ROYAL GEL SELLE ROYAL - Díky své jedinečné trojrozměrné gelové struktuře zaručuje Royagel™ nejvyšší úroveň pohodlí a snižuje tlakové hodnoty o 40% ve srovnání se standardními výplňovými materiály.

WATER RESISTANT SELLE ROYAL - Royal Vaccum Light je patentovaná technologie sedel Selle Royal, která umožňuje, aby bylo sedlo utěsněno na 100%, a proto bylo odolné proti vodě. Sedla vyrobená touto výrobní metodou jsou navíc o 20% lehčí než běžná sedla v této kategorii.

ELASTOMERS SELLE ROYAL - Elastomery sedla pohlcující nejnáročnější a neočekávané otřesy během jízdy, zabezpečující vertikálně i horizontálně bezpečný, tichý a trvale nedeformovaný výkon.

INTEGRATED CLIP SYSTEM (ICS) SELLE ROYAL - Patentovaný systém klipu umístěný v zadní části sedla pro snadné uchycení podsedlové brašny Selle Royal nebo blikačky fi’zi:k.

SELLE ROYAL – SELLE ROYAL již více než 50 let podporuje cyklisty o celém světě a vyrábí sedla na základě vědeckého výzkumu, nových technologií, inovací a designu. Ať už hledáte nové sportovní sedlo nebo něco pohodlného pro turistické kolo na dlouhé výlety, v široké nabídce sedel Selle Royal si určitě vyberete to nejlepší pro vás. Sedla Selle Royal díky výzkumu na mnoha evropských univerzitách plně respektují rozdílné ergonomické požadavky mužů a žen, a také způsob, jak na kole jezdíte. Výsledkem je vždy příjemná jízda díky vysokémi komfortu a skvělému odvětrávání.

Určení Cestovní sedlo na kolo
Barva Černá
Technologie Royagel™
Doporučené použití Městská nebo cestovní kola