Sportovní brýle R2 DROP AT099K fialová/modrá

Sportovní brýle R2 DROP AT099K fialová/modrá
Sleva 20%

Sportovní cyklistické sluneční brýle R2 DROP AT099K s jedněmi výměnnými čočkami pro přizpůsobení brýlí k aktuálním podmínkám. Univerzální tvar brýlí, který se hodí na široké spektrum sportovních aktivit a přitom opravdu dobře sedne téměř komukoli. 

Zobrazit více
Sportovní brýle R2 DROP AT099K fialová/modrá
Sportovní brýle R2 DROP AT099K fialová/modrá
751  Kč

Sportovní brýle R2 DROP AT099K fialová/modrá

Sportovní cyklistické sluneční brýle R2 DROP AT099K s jedněmi výměnnými čočkami pro přizpůsobení brýlí k aktuálním podmínkám. Univerzální tvar brýlí, který se hodí na široké spektrum sportovních aktivit a přitom opravdu dobře sedne téměř komukoli. Tradiční a oblíbený model brýlí R2, který je vhodný i pro užší obličeje nebo pro ženy a juniory. 

Čočky brýlí R2 DROP AT099K jsou pokryté speciální zrcadlovou Platinium vrstvou. Tato vrstva výrazně omezuje množství světla, které vstupuje do vašich očí tím, že ho jednoduše velkou část odrazí. Zrcadlová vrstva Platinum je navíc otěru odolná.

  • Barva rámu: Fialový, modrý, bílý/matný
  • Barva čoček: Šedá, červeno-černé revo
  • Barva náhradních čoček: Čirá
  • Materiál rámu: Grilamid TR90
  • Materiál čoček: Nárazuvzdorný polykarbonát
  • Kategorie slunečního filtru 3: Velmi tmavý filtr (propustnost viditelného záření 8-18%)
  • Kategorie slunečního filtru 0: Bezbarvý nebo velmi světlý filtr (propustnost viditelného záření 80-100%)

TR90 R2 - Extrémně lehký a přitom velmi odolný high-tec materiál s nadprůměrnou pružností a tvarovou pamětí a zvýšeným komfortem při nošení. Brýle vyrobené z TR90 poskytnou maximální ochranu zraku.

ANTISLIP R2 - Protiskluzové nosníky a straničky. Zamezují skluzu brýlí, které perfektně drží na obličeji.

FLEXIPAD R2 -  Lze upravit pro téměř každý obličej. Zajišťuje větší pohodlí při nošení, nosník lze přizpůsobit tvaru nosu.

PLATINIUM LENSES R2 - Výrazně snižují námahu očí díky speciální otěruodolné zrcadlem ošetřené čočce, která omezí prostupnost světla do očí tím, že ho odrazí.

X-CHANGE VIEW R2 - Výměnou různých čoček přizpůsobíte brýle aktuálním podmínkám.

UV 100% R2 - Garantována 100% ochrana před UV zářením A, B, C.

R2 - R2 je česká značka, která se již od roku 2002 specializuje na cyklistické a sportovní doplňky jako volné pokračování společnosti Relax. Specialitou značky R2 jsou především sportovní a cyklistické sluneční brýle, cyklistické helmy, cyklistické rukavice a další cyklodoplňky. Díky spolupráci se zkušenými designéry i sportovními profesionáli a využívání nejnovějších technologií se špičkovými materiály značka R2 neustále rozšiřuje nejen svoje portfolio, ale i evropské země do kterých expeduje svoje výrobky.

Určení Sportovní cyklistické sluneční brýle s výměnnými čočkami
Barva Fialová
Velikost 59-16-121
Technologie CHANGE VIEW R2