Pumpička Blackburn AirStik 2Stage Grey

Pumpička Blackburn AirStik 2Stage Grey

Vyprodáno

Ruční cestovní mini pumpička Blackburn AirStik 2Stage Grey v kompaktním designu s přepínáním mezi vysokým tlakem a velkým objemem, což předurčuje tuto pumpičku k použití na silničním i MTB kole.

Zobrazit více
Pumpička Blackburn AirStik 2Stage Grey
Pumpička Blackburn AirStik 2Stage Grey
859  Kč

Pumpička Blackburn AirStik 2Stage Grey

Ruční cestovní mini pumpička Blackburn AirStik 2Stage Grey v kompaktním designu s přepínáním mezi vysokým tlakem a velkým objemem, což předurčuje tuto pumpičku k použití na silničním i MTB kole. Pouze pro galuskový ventilek, držák na rám kola je součástí balení.

  • Ruční cestovní mini pumpička na jízdní kolo
  • Odolné hliníkové tělo
  • Použití pouze pro FV ventilek
  • Hmotnost pumpičky 86g
  • Délka pumpičky 177 mm
  • Tlak 160 psi / 11 bar

BLACKBURN – BLACKBURN je americká značka založená v roce 1975 Jimem Blackburnem. Výrobky značky využijete ať jezdíte na silnici, v terénu nebo po městě, zkrátka kdekoliv. Ať tvrdě trénujete nebo jen tak jezdíte, protože vás to baví. Ať jezdíte pro pocit svobody, s přáteli nebo jen sami. Jezdíte, protože víte, že čas strávený na kole patří jenom vám. Jsou to právě ty chvíle, kdy zapomenete na každodenní starosti. Jen vy a vaše kolo. Všichni v Blackburnu dobře vědí, proč jezdíte. Sdílí s vámi totiž stejnou vášeň pro kola. Vědí, jak důležitý pro vás čas strávený na kole je. A právě to je ten hlavní důvod, proč se neustále snaží o to, aby i díky výrobkům Blackburn byly vaše zážitky s kolem úžasné.

Materiál Hliník/plast
Určení Cestovní pumpička na jízdní kolo