Dámský cyklistický batoh CamelBak LOBO 9 Women Charcoal/Black

Dámský cyklistický batoh CamelBak LOBO 9 Women Charcoal/Black
Doprava zdarma

Vyprodáno

Elegantní dámský cyklistický batoh CamelBak LOBO 9 s úzkým profilem, do kterého se vejdou základní věci a voda na jakoukoliv vyjížďku. Tradiční a oblíbený dámský batoh s 2l rezervoárem z dílny Camelbak vhodný na MTB, turistiku, treking a podobně.

Zobrazit více
Dámský cyklistický batoh CamelBak LOBO 9 Women Charcoal/Black
Dámský cyklistický batoh CamelBak LOBO 9 Women Charcoal/Black
2 399  Kč

Dámský cyklistický batoh CamelBak LOBO 9 Women Charcoal/Black

Elegantní dámský cyklistický batoh CamelBak LOBO 9 s úzkým profilem, do kterého se vejdou základní věci a voda na jakoukoliv vyjížďku. K dispozici je kapsa na drobnosti, integrovaný organizér na nářadí, hrudní a bederní pás (odnímatelný), Magnetic Tube Trap, Helmet Carry, reflexní prvky, poutko na blikačku. Dámská verze batohu CamelBak LOBO je navržena tak, aby respektovala tvar ženského těla, dokonale odvětrané popruhy jsou vytvarované do tvaru „S“.

 • Dámský cyklistický batoh CamelBak LOBO 9 s vodním rezervoárem
 • Zádový systém Air Support™ s technologií Body Mapping zajistí maximální ventilaci zad
 • Magnetic Tube Trap udrží trubici v bezpečí a přístupnou pro okamžité použití
 • Odvětrávané popruhy ze síťoviny
 • Dvě zadní kapsy na zip na nezbytné drobnosti
 • Jedna zadní kapsa bez zipu
 • Dvě malé síťované kapsy po stranách
 • Horní poutko na snadný přenos batohu
 • Bezpečnostní reflexní prvky
 • Poutko na blikačku
 • Hmotnost batohu: 500g
 • Rezervoár: Crux™ 2l (Quick Link™ systém)
 • Celkový úložný prostor: 9l

BODY MAPPING TECHNOLOGY CAMELBAK - Unikátní technologie batohů CamelBak, která zajistí maximální ventilaci a odvětrávání v nejteplejších oblastech vašich zad.

Plastové materiály použité na výrobu lahví a zásobníků na vodu CAMELBAKVšechny lahve a zásobníky CAMELBAK jsou 100% bez BPA, BPS a BPF. Produkty procházejí přísným testováním třetích stran, aby bylo zajištěno, že se žádné škodlivé chemikálie nebudou vylučovat do nápojů. Nezávislé laboratoře také provedly extrakční testy, aby se ujistili, že lahve a zásobníky splňují přísné normy bezpečnosti potravin stanovené FDA, Evropským společenstvím, japonským ministerstvem zdravotnictví a sociální péče a Kalifornským Prop 65. BPA, BP a BPF se nepoužívají ani v surovinách nebo výrobních procesech pro výrobu zásobníků nebo lahví CAMELBAK. Více informací najdete v odkazu.

CAMELBAK – CAMELBAK je americká značka, za jejíž vznikem stojí příběh z roku 1989. V americkém městě Wichita Falls ve státě Texas se jede tradiční 160 kilometrů dlouhý závod Hotter’N Hell 100. Je jasné, že spotřeba vody bude na sluncem rozpálených silnicích vysoká. A tak jeden z účastníků, záchranář Michael Eidson, přichází s geniálním řešením. Naplnil vodou infuzní vak, vložil ho do vysoké ponožky (ano, ponožky) a tenhle kuriózní „hydratační systém“ nacpal do kapsy dresu. Přes rameno si přetáhl hadičku na pití a kolíčkem na prádlo ji připevnil k dresu. Prototyp CamelBaku neboli batohu s vodním rezervoárem byl na světě! Ostatním závodníkům byl Michael pro smích, ale netrvalo příliš dlouho a výroba CamelBaku se rozjela na plné obrátky. Od dob infuzního vaku v tlusté ponožce CamelBak ušel dlouhou cestu. Stal se absolutní špičkou ve svém oboru. Stačilo mít odvahu, sebedůvěru a vynalézavost. A ti, co se kdysi Eidsonovi smáli? Dost možná i oni mají dnes CamelBak na zádech. CamelBak. Dokonalé řešení hydratace.

Určení Dámský cyklistický batoh na kolo
Barva Černá
Objem 9l