Láhev CamelBak Eddy+ 0,75l Coastal

Univerzální láhev na vodu CamelBak Eddy+ pro každodenní kvalitní hydrataci, která využívá nejmodernější technologie. CamelBak Eddy+ jsou vybavené patentovaným ventilem Bite Valve s ochranou proti rozlití, který lze úplně uzavřít pro přepravu. Láhev je vhodná na outdoorové a volnočasové aktivity.

Zobrazit více
Láhev CamelBak Eddy+ 0,75l Coastal
Láhev CamelBak Eddy+ 0,75l Coastal
499  Kč

Láhev CamelBak Eddy+ 0,75l Coastal

Univerzální láhev na vodu CamelBak Eddy+ pro každodenní kvalitní hydrataci, která využívá nejmodernější technologie. Láhve jsou vyrobené ze 100% BPA, BPS a BPF-free materiálu Tritan a vybavené patentovaným ventilem Bite Valve s ochranou proti rozlití, který lze úplně uzavřít pro přepravu. Lahev se snadno přenáší díky poutku na víčku, kam se vejdou dva prsty. Údržba je velmi snadná, vše lze mýt v myčce v horním koši.

  • Univerzální outdoorová a volnočasová láhev na vodu Eddy+
  • Bezpečné použití, jednoduchá údržba
  • Patentovaný ventil Bite Valve s ochranou proti rozlití
  • Materiál 100% BPA, BPS a BPF-free Tritan
  • Objem 0,75l

Plastové materiály použité na výrobu lahví a zásobníků na vodu CAMELBAK - Všechny lahve a zásobníky CAMELBAK jsou 100% bez BPA, BPS a BPF. Produkty procházejí přísným testováním třetích stran, aby bylo zajištěno, že se žádné škodlivé chemikálie nebudou vylučovat do nápojů. Nezávislé laboratoře také provedly extrakční testy, aby se ujistili, že lahve a zásobníky splňují přísné normy bezpečnosti potravin stanovené FDA, Evropským společenstvím, japonským ministerstvem zdravotnictví a sociální péče a Kalifornským Prop 65. BPA, BP a BPF se nepoužívají ani v surovinách nebo výrobních procesech pro výrobu zásobníků nebo lahví CAMELBAK. Více informací v odkazu.

CAMELBAK
– CAMELBAK je americká značka, za jejíž vznikem stojí příběh z roku 1989. V americkém městě Wichita Falls ve státě Texas se jede tradiční 160 kilometrů dlouhý závod Hotter’N Hell 100. Je jasné, že spotřeba vody bude na sluncem rozpálených silnicích vysoká. A tak jeden z účastníků, záchranář Michael Eidson, přichází s geniálním řešením. Naplnil vodou infuzní vak, vložil ho do vysoké ponožky (ano, ponožky) a tenhle kuriózní „hydratační systém“ nacpal do kapsy dresu. Přes rameno si přetáhl hadičku na pití a kolíčkem na prádlo ji připevnil k dresu. Prototyp CamelBaku neboli batohu s vodním rezervoárem byl na světě! Ostatním závodníkům byl Michael pro smích, ale netrvalo příliš dlouho a výroba CamelBaku se rozjela na plné obrátky. Od dob infuzního vaku v tlusté ponožce CamelBak ušel dlouhou cestu. Stal se absolutní špičkou ve svém oboru. Stačilo mít odvahu, sebedůvěru a vynalézavost. A ti, co se kdysi Eidsonovi smáli? Dost možná i oni mají dnes CamelBak na zádech. CamelBak. Dokonalé řešení hydratace.

Určení Outdoorová a volnočasová láhev
Barva Modrá
Objem 0,75l