Fotochromatické brýle R2 GAIN černá

Fotochromatické brýle R2 GAIN černá
Doprava zdarma
Novinka

Fotochromatické cyklistické sluneční brýle R2 GAIN s nepřehlédnutelně ostrými rysy a kvalitním rámem, který je vyroben z vysoce pevného a pružného materiálu Grilamid TR90. Fotochromatické čočky se automaticky ztmavují nebo zesvětlují podle intenzity slunečního svitu. Speciální filtr čoček BlueLight Blocker eliminuje škodlivé modré světlo, což snižuje míru únavy, bolesti hlavy a má blahodárné účinky na spánek.

Zobrazit více
Fotochromatické brýle R2 GAIN černá
Fotochromatické brýle R2 GAIN černá
2 139  Kč

Fotochromatické brýle R2 GAIN černá

Fotochromatické cyklistické sluneční brýle R2 GAIN AT108D s nepřehlédnutelně ostrými rysy a kvalitním rámem, který je vyroben z vysoce pevného a pružného materiálu Grilamid TR90. Nekompromisní sportovní brýle s nosníky v technologii Flexipad, díky níž lze nosníky přizpůsobit tvaru každého nosu.

Fotochromatické čočky brýlí R2 GAIN AT108D se automaticky ztmavují či zesvětlují podle intenzity slunečního svitu, což dodává brýlím vysokou univerzálnost použití v podstatě za všech světelných podmínek.

Čočky brýlí R2 GAIN AT108D jsou nadto vybaveny speciálním filtrem BlueLight Blocker, který eliminuje škodlivé modré světlo, což snižuje míru únavy, bolesti hlavy a má blahodárné účinky na spánek.

  • Barva rámu: Černý/matný
  • Barva čoček: Fotochromatická čirá do šedé, BlueLight Blocker
  • Materiál rámu: Grilamid TR90
  • Materiál čoček: Fotochromatický nárazuvzdorný polykarbonát
  • Kategorie slunečního filtru 1-3:

TR90 R2 - Extrémně lehký a přitom velmi odolný high-tec materiál s nadprůměrnou pružností a tvarovou pamětí a zvýšeným komfortem při nošení. Brýle vyrobené z TR90 poskytnou maximální ochranu zraku.

PHOTOCHROMATIC R2 - Čočky se automaticky se ztmavují / zesvětlují podle intenzity slunečního svitu. Fotochromatizace je unikátní schopnost brýlí přizpůsobovat se aktuálním světelným podmínkám. Tato moderní technologie brýlových čoček dodává brýlím vysokou univerzálnost použití v podstatě za všech světelných podmínek. Chemické vlastnosti čoček dokáží velmi rychle reagovat na aktuální intenzitu UV záření a ztmavovat nebo zesvětlovat tak čočku.

BLUE LIGHT BLOCKER R2 - Filtr čočky eliminující škodlivé modré světlo. Snižuje únavu, bolesti hlavy a má blahodárné účinky na spánek.

ANTISLIP R2 - Protiskluzové nosníky a straničky. Zamezují skluzu brýlí, které perfektně drží na obličeji.

FLEXIPAD R2 -  Lze upravit pro téměř každý obličej. Zajišťuje větší pohodlí při nošení, nosník lze přizpůsobit tvaru nosu.

UV 100% R2 - Garantována 100% ochrana před UV zářením A, B, C.

R2 - R2 je česká značka, která se již od roku 2002 specializuje na cyklistické a sportovní doplňky jako volné pokračování společnosti Relax. Specialitou značky R2 jsou především sportovní a cyklistické sluneční brýle, cyklistické helmy, cyklistické rukavice a další cyklodoplňky. Díky spolupráci se zkušenými designéry i sportovními profesionáli a využívání nejnovějších technologií se špičkovými materiály značka R2 neustále rozšiřuje nejen svoje portfolio, ale i evropské země do kterých expeduje svoje výrobky.

Určení Fotochromatické cyklistické sluneční brýle
Barva Černá
Velikost 137-0-126