Cyklistický batoh CamelBak ROGUE LIGHT Latigo Teal 7l

Tradiční cyklistický batoh CamelBak ROGUE LIGHT, který pojme vše potřebné co budete potřebovat na každodenních trailových vyjížďkách. Celkový objem batohu je 7l, z toho 2l zabere rezervoár Crux LR™.

Zobrazit více
Cyklistický batoh CamelBak ROGUE LIGHT Latigo Teal 7l
Cyklistický batoh CamelBak ROGUE LIGHT Latigo Teal 7l
1 799  Kč

Cyklistický batoh CamelBak ROGUE LIGHT Latigo Teal 7l

Tradiční cyklistický batoh CamelBak ROGUE LIGHT, který pojme vše potřebné co budete potřebovat na každodenních trailových vyjížďkách. CamelBak ROGUE LIGHT je minimalistický, odolný a komfortní. Celkový objem batohu je 7l, z toho 2l zabere rezervoár Crux LR™. Batoh je vyroben z lehkých a prodyšných materiálů s odvětranými popruhy, bezpečnostní kapsou na zip, reflexními prvky a nastavitelným hrudním pásem.

 • Cyklistický batoh CamelBak ROGUE LIGHT s vodním rezervoárem
 • Zádový systém Air Support™ s technologií Body Mapping zajistí maximální ventilaci zad
 • Odvětrávané popruhy ze síťoviny
 • Jedna zadní kapsa na zip na nezbytné drobnosti
 • Jedna zadní kapsa bez zipu
 • Horní poutko na snadný přenos batohu
 • Bezpečnostní reflexní prvky
 • Poutko na blikačku
 • Hmotnost batohu: 215g
 • Rezervoár: Crux LR™ 2l (Quick Link™ systém)
 • Celkový úložný prostor: 7l

BODY MAPPING TECHNOLOGY CAMELBAK - Unikátní technologie batohů CamelBak, která zajistí maximální ventilaci a odvětrávání v nejteplejších oblastech vašich zad.

Plastové materiály použité na výrobu lahví a zásobníků na vodu CAMELBAKVšechny lahve a zásobníky CAMELBAK jsou 100% bez BPA, BPS a BPF. Produkty procházejí přísným testováním třetích stran, aby bylo zajištěno, že se žádné škodlivé chemikálie nebudou vylučovat do nápojů. Nezávislé laboratoře také provedly extrakční testy, aby se ujistili, že lahve a zásobníky splňují přísné normy bezpečnosti potravin stanovené FDA, Evropským společenstvím, japonským ministerstvem zdravotnictví a sociální péče a Kalifornským Prop 65. BPA, BP a BPF se nepoužívají ani v surovinách nebo výrobních procesech pro výrobu zásobníků nebo lahví CAMELBAK. Více informací najdete v odkazu.

CAMELBAK – CAMELBAK je americká značka, za jejíž vznikem stojí příběh z roku 1989. V americkém městě Wichita Falls ve státě Texas se jede tradiční 160 kilometrů dlouhý závod Hotter’N Hell 100. Je jasné, že spotřeba vody bude na sluncem rozpálených silnicích vysoká. A tak jeden z účastníků, záchranář Michael Eidson, přichází s geniálním řešením. Naplnil vodou infuzní vak, vložil ho do vysoké ponožky (ano, ponožky) a tenhle kuriózní „hydratační systém“ nacpal do kapsy dresu. Přes rameno si přetáhl hadičku na pití a kolíčkem na prádlo ji připevnil k dresu. Prototyp CamelBaku neboli batohu s vodním rezervoárem byl na světě! Ostatním závodníkům byl Michael pro smích, ale netrvalo příliš dlouho a výroba CamelBaku se rozjela na plné obrátky. Od dob infuzního vaku v tlusté ponožce CamelBak ušel dlouhou cestu. Stal se absolutní špičkou ve svém oboru. Stačilo mít odvahu, sebedůvěru a vynalézavost. A ti, co se kdysi Eidsonovi smáli? Dost možná i oni mají dnes CamelBak na zádech. CamelBak. Dokonalé řešení hydratace.

Určení Cyklistický batoh na kolo
Barva Modrá
Objem 7l