Dámské merino ponožky Lasting WHS 498 růžová

Dámské merino ponožky Lasting WHS 498 růžová
Sleva 11%

Tenké kotníkové dámské trekingové ponožky Lasting WHS z jednovrstvého hladkého úpletu obsahující merino vlnu, která poskytuje vynikající tepelnou izolaci a odvod vlhkosti. Ponožky jsou vhodné hlavně na jarní nebo letní treking, cyklo, outdoor a další sportovní i volnočasové aktivity.

Zobrazit více
Dámské merino ponožky Lasting WHS 498 růžová
Dámské merino ponožky Lasting WHS 498 růžová
169  Kč

Dámské merino ponožky Lasting WHS 498 růžová

Tenké kotníkové dámské trekingové ponožky Lasting WHS z jednovrstvého hladkého úpletu obsahující merino vlnu, která poskytuje vynikající tepelnou izolaci a odvod vlhkosti. Patu a špičku tvoří dvouvrstvý hladký úplet, což má za následek vysokou mechanickou odolnost. Ponožka je zakončena úzkým elastickým lemem s měkkým svěrem. Vlna je vysoce antibakteriální, tudíž redukuje nepříjemné pachy.

 • Tenké kotníkové dámské trekingové ponožky Lasting WHS hlavně pro jarní a letní použití
 • 85% Merino vlna pro vynikající tepelnou izolaci a odvod vlhkosti
 • Dvouvrstvý hladký úplet na patě a ve špičce zajišťující vysokou mechanickou odolnost
 • Zakončení ponožek úzkým neškrtícím elastickým lemem s měkkým svěrem
 • Vysoce antibakteriální vlna redukující nepříjemné pachy
 • Jemný šitý šev rosso
 • Ponožky jsou vhodné hlavně na jarní a letní treking, cyklo, outdoor a další sportovní i volnočasové aktivity
 • Velikosti: S 34-37, M 38-41, L 42-45
 • Materiál: 85% MERINO VLNA, 10% POLYAMID, 5% LYCRA

MERINO – Merino vlněné vlákno je vhodné pro výrobu ponožek díky jeho schopnosti transportu, nasákavosti, tepelné izolaci, mechanické odolnosti, eslasticidě a ekologické nezávadnosti. Skvělých tepelně izolačních vlastností merino vlny využijeme při trekingu v zimním a v chladném období, v letním období určitě oceníme schopnost nasákavosti až 30% objemové hmotnosti při zachování suchého omaku, to znamená, že ani mokrá ponožka nestudí.

PROČ MERINO?

 • 100% přírodní materiál
 • Vysoká prodyšnost
 • Maximální komfort díky vynikajícímu odvodu vlhkosti
 • Jemná merino vlna neškrábe a nesvědí
 • Skvělá tepelná izolace díky mnoha drobným vzduchovým kapsám mezi vlákny
 • Ploché švy pro vysoký komfort

PROČ PONOŽKY LASTING – Více než 30 let zkušeností s výrobou ponožek LASTING, což zajistí pro vaše nohy maximální komfort a pohodlí i v extrémních podmínkách. Firma LASTING hledá na trhu ty nejlepší funkční vlákna, která testuje ve spolupráci s profesionálními sportovci pro různé druhy sportu. Při výrobě ponožek LASTING jsou používány unikátní technologické postupy, proto jsou ponožky LASTING tak výjimečné. Hlavní funkcí ponožek, které se doporučují používat při sportu, chůzi a jiné tělesné aktivitě je zajištění maximálního možného komfortu a pohodlí pro uživatele po celou dobu nošení. Ponožky LASTING zabezpečují tepelnou pohodu a transport vlhkosti a potu pryč od pokožky. Tím se minimalizuje riziko bujení bakterií a vzniku puchýřů. Inteligentní zesílení nejvíce namáhaných oblastí nohy tlumí nárazy a minimalizuje otlaky. Elastická bandáž chodidla, kotníku případně lemu, zabezpečuje správnou polohu ponožky na noze i při náročném sportovním výkonu. Vybrané ponožky obsahují kompresní elastický materiál v celé ponožce pro zvýšené okysličení a rychlejší svalovou regeneraci. Vybrané ponožky mají špici šitou bezešvou technologií, tudíž zde netlačí žádný šev. Při výrobě ponožek LASTING jsou používány jak přírodní, tak syntetické materiály. Vždy je kladen důraz na funkčnost a vhodnou kombinaci jednotlivých materiálů, protože každý má své unikátní vlastnosti. Pro zákazníka je důležité, že materiály jsou vždy používány ty nejkvalitnější a v ideálním procentuálním zastoupení. Široký sortiment ponožek pro různé druhy sportu je zárukou, že si každý vybere a najde své nejvhodnější ponožky LASTING. Důvěřujte nám a budete mít nohy v suchu, teple, bez otlaků a puchýřů. 

LASTING – LASTING je česká rodinná firma založená již v roce 1991, která se specializuje na výrobu funkčního prádla a funkčních ponožek pro sport, outdoor, lov a další různé volnočasové aktivity. Firma LASTING SPORT s.r.o. exportuje svoje zboží do více než 50 zemí světa, kde je díky důrazu na kvalitu a zpracování velmi oblíbená u širokého spektra zákazníků. Výrobky značky Lasting jsou kompletně vyrobeny v České Republice, kde jsou velice populární nejen pro svoji kvalitu, funkčnost a design, ale i pro svoji cenovou dostupnost.

Materiál 85% MERINO VLNA, 10% POLYAMID, 5% LYCRA
Určení Dámské funkční merino ponožky
Barva Růžová
Velikost S, M, L
Technologie Merino
Doporučené použití Treking, cyklo, outdoor a další sportovní i volnočasové aktivity

Jak je to vyrobeno?