Vazelína Finish Line Ceramic Grease 60g

Vazelína Finish Line Ceramic Grease zajišťující nejkvalitnejší možnou péči o ložiska díky obsahu keramických částic, syntetických olejů a fluoropolymerů. Vazelínu Finish Line Ceramic Grease je možné použít i na představce, sedlovky nebo závity.

Zobrazit více
Vazelína Finish Line Ceramic Grease 60g
Vazelína Finish Line Ceramic Grease 60g
259  Kč

Vazelína Finish Line Ceramic Grease 60g

Vazelína Finish Line Ceramic Grease přináší tu nejkvalitnejší možnou péči o ložiska. Vazelína obsahuje keramické částice, syntetické oleje a fluoropolymery. Zajišťuje optimální chod středových os, ložisek hlavových složení nebo ložisek nábojů. Ložiska jsou obalena Teflonem a keramickými částicemi, což snižuje tření a zlepšuje se odvod tepla. Výsledkem je prodloužená životnost ložisek a samozřejmě také hladký chod. Vazelínu je možné použít i na představce, sedlovky nebo závity.

  • Vazelína Finish Line Ceramic Grease obsahující keramické částice, syntetické oleje a fluoropolymery
  • Nejkvalitnejší možná péče a prodloužená životnost ložisek a hladký chod
  • Zajišťuje optimální chod středových os, ložisek hlavových složení nebo ložisek nábojů
  • Možné použití i na představce, sedlovky nebo závity
  • Balení tuba 60g

FINISH LINE – FINISH LINE je přední americký výrobce maziv, čistících a dalších servisních produktů. Společnost Finish Line nabízí vysoce kvalitní produkty od roku 1988. V současné době vyrábí na Long Islands, N.Y. přes dvacet různých výrobků určených k péči a údržbě jízdního kola, které jsou distribuovány ve více než 45 zemích světa.

Firma Finish Line začala v roce 1996 úzce spolupracovat s laboratořemi společnosti DuPont. Díky tomuto spojení obsahují společně vyvíjené produkty nejvyspělejší technologie maziv, jelikož DuPont je nejen díky projektům Teflon, CoolMax či Cordura garantem kvalitních chemických výrobků. Finish Line byla udělena exkluzivní práva ke značce Teflon a souvisejícím technologiím používaným ve výrobě. Ve spolupráci s profesionálními týmy Giant, Scott, Commencal a Trek se firma úzce věnuje výzkumu a vývoji, abys s ohledem na ochranu životního prostředí a vysokých bezpečnostních standardech pokročila dále při hledání nejvyšší možné účinnosti svých výrobků.

Určení Mazací vazelína