Čistící prostředek Finish Line Speed Clean 558ml

Čistící prostředek Finish Line Speed Clean je nejsilnější čisticí prostředek z nabídky značky Finish Line a je určený pouze na kovové části kola: převodníky, kazeta, řetěz. Je také vhodný i k odmašťování rotorů kotoučových brzd. 

Zobrazit více
Čistící prostředek Finish Line Speed Clean 558ml
Čistící prostředek Finish Line Speed Clean 558ml
369  Kč

Čistící prostředek Finish Line Speed Clean 558ml

Čistící prostředek Finish Line Speed Clean je nejsilnější čisticí prostředek z nabídky značky Finish Line. Prostředek Finish Line Speed Clean je určený pouze na kovové části kola: převodníky, kazeta, řetěz. Díky svému složení není nutné povrch omývat vodou, veškerá špína a mastnota se po aplikaci prostředku Finish Line Speed Clean prostě odpaří. Proto je velmi vhodný i k odmašťování rotorů kotoučových brzd.

POZOR: Neaplikujte na rám, lak a jiné povrchy – může dojít k jejich poškození!

  • Nejsilnější čisticí prostředek z nabídky značky Finish Line
  • Určený pouze na kovové části kola: převodníky, kazeta, řetěz
  • Díky složení není nutné povrch omývat vodou
  • Velmi vhodný i k odmašťování rotorů kotoučových brzd
  • POZOR: Neaplikujte na rám, lak a jiné povrchy – může dojít k jejich poškození!
  • Balení sprej 558ml

FINISH LINE – FINISH LINE je přední americký výrobce maziv, čistících a dalších servisních produktů. Společnost Finish Line nabízí vysoce kvalitní produkty od roku 1988. V současné době vyrábí na Long Islands, N.Y. přes dvacet různých výrobků určených k péči a údržbě jízdního kola, které jsou distribuovány ve více než 45 zemích světa.

Firma Finish Line začala v roce 1996 úzce spolupracovat s laboratořemi společnosti DuPont. Díky tomuto spojení obsahují společně vyvíjené produkty nejvyspělejší technologie maziv, jelikož DuPont je nejen díky projektům Teflon, CoolMax či Cordura garantem kvalitních chemických výrobků. Finish Line byla udělena exkluzivní práva ke značce Teflon a souvisejícím technologiím používaným ve výrobě. Ve spolupráci s profesionálními týmy Giant, Scott, Commencal a Trek se firma úzce věnuje výzkumu a vývoji, abys s ohledem na ochranu životního prostředí a vysokých bezpečnostních standardech pokročila dále při hledání nejvyšší možné účinnosti svých výrobků.

Určení Čistič ve spreji