Rezervoár CamelBak Crux 3l Reservoir ROZBALENO

Nejnovější generace odlehčeného rezervoáru CamelBak o objemu 3l s rozšířeným otvorem a systémem Quick Link™ pro snadné odepnutí hadičky. Díky tomu je manipulace s rezervoárem snadná. 100 % BPA, BPS, BPF-free. Rezervoár byl rozbalen pouze pro potřeby nafocení detajlů, jinak je nepoužitý v originálním CamelBak obalu.

Zobrazit více
Rezervoár CamelBak Crux 3l Reservoir ROZBALENO
Rezervoár CamelBak Crux 3l Reservoir ROZBALENO
719  Kč

Rezervoár CamelBak Crux 3l Reservoir ROZBALENO

Rezervoár byl rozbalen pouze pro potřeby nafocení detajlů, jinak je nepoužitý v originálním CamelBak obalu.

Nejnovější generace odlehčeného rezervoáru CamelBak o objemu 3l s rozšířeným otvorem a systémem Quick Link™ pro snadné odepnutí hadičky. Díky tomu je manipulace s rezervoárem snadná. 100 % BPA, BPS, BPF-free.

Vodní rezervoár CamelBak Crux™ má nejen úzký zploštělý profil, který v batohu šetří místo, ale díky širšímu průměru hadičky dokáže zajistit o 20 % lepší hydrataci. Snadnou manipulaci s rezervoárem umožňuje úchyt, který dobře padne do ruky. Otevírání a zavírání širokého otvoru zajišťuje těsnící uzávěr. Vylepšen byl i uzávěr náustku, který je nově na hadičce nasazen v ergonomické poloze a jeho uzavírání je intuitivní.

Rezervoár CRUX™ získal ocenění Design & Innovation Award 2017 za své inovativní řešení.

  • Vodní rezervoár CamelBak Crux™ 3l
  • Quick Link™ systém pro snadné odepnutí hadičky
  • Velký ventil Big Bite™ umožňující snadné a rychlé pití
  • 100 % BPA, BPS, BPF-free
  • Hmotnost rezervoáru: 235g
  • Rozměr rezervoáru: 46 x 23 x 6cm
  • Objem rezervoáru: 3l

Plastové materiály použité na výrobu lahví a zásobníků na vodu CAMELBAKVšechny lahve a zásobníky CAMELBAK jsou 100% bez BPA, BPS a BPF. Produkty procházejí přísným testováním třetích stran, aby bylo zajištěno, že se žádné škodlivé chemikálie nebudou vylučovat do nápojů. Nezávislé laboratoře také provedly extrakční testy, aby se ujistili, že lahve a zásobníky splňují přísné normy bezpečnosti potravin stanovené FDA, Evropským společenstvím, japonským ministerstvem zdravotnictví a sociální péče a Kalifornským Prop 65. BPA, BP a BPF se nepoužívají ani v surovinách nebo výrobních procesech pro výrobu zásobníků nebo lahví CAMELBAK. Více informací najdete v odkazu.

CAMELBAK – CAMELBAK je americká značka, za jejíž vznikem stojí příběh z roku 1989. V americkém městě Wichita Falls ve státě Texas se jede tradiční 160 kilometrů dlouhý závod Hotter’N Hell 100. Je jasné, že spotřeba vody bude na sluncem rozpálených silnicích vysoká. A tak jeden z účastníků, záchranář Michael Eidson, přichází s geniálním řešením. Naplnil vodou infuzní vak, vložil ho do vysoké ponožky (ano, ponožky) a tenhle kuriózní „hydratační systém“ nacpal do kapsy dresu. Přes rameno si přetáhl hadičku na pití a kolíčkem na prádlo ji připevnil k dresu. Prototyp CamelBaku neboli batohu s vodním rezervoárem byl na světě! Ostatním závodníkům byl Michael pro smích, ale netrvalo příliš dlouho a výroba CamelBaku se rozjela na plné obrátky. Od dob infuzního vaku v tlusté ponožce CamelBak ušel dlouhou cestu. Stal se absolutní špičkou ve svém oboru. Stačilo mít odvahu, sebedůvěru a vynalézavost. A ti, co se kdysi Eidsonovi smáli? Dost možná i oni mají dnes CamelBak na zádech. CamelBak. Dokonalé řešení hydratace.

Určení Vodní rezervoár
Barva Modrá
Objem 3l