Penetrační přípravek Finish Line Chill Zone 500ml

Penetrační přípravek proti korozi Finish Line Chill Zone je vaše poslední záchrana v případě, že potřebujete uvolnit zarostlou sedlovku z rámu, zarezlý šroub, srostlý závit nebo znovu rozhýbat starý rezavý řetěz. Díky Finish Line Chill Zone získá většina zadřených dílů plnou funkčnost.

Zobrazit více
Penetrační přípravek Finish Line Chill Zone 500ml
Penetrační přípravek Finish Line Chill Zone 500ml
499  Kč

Penetrační přípravek Finish Line Chill Zone 500ml

Penetrační přípravek proti korozi Finish Line Chill Zone je vaše poslední záchrana v případě, že potřebujete uvolnit zarostlou sedlovku z rámu, zarezlý šroub, srostlý závit nebo znovu rozhýbat starý rezavý řetěz.

Přípravek Finish Line Chill Zone zmrazí jakýkoliv kov až na -45 °C. To způsobí zmenšení kovu a uvolnění spoje. Jednoduše stříkejte Finish Line Chill Zone na předmět 10 až 20 sekund, počkejte 60 až 90 sekund a díl povolte.

Finish Line Chill Zone je pravděpodobně nejpokročilejší penetrační přípravek proti korozi. Než zlomíte hůl nad zatuhlým šroubem v klice, zrezivělou pružinou přesmykače, zarostlou sedlovkou v rámu nebo zrezlým řetězem, vyzkoušejte Finish Line Chill Zone! Díly na kole, které byste museli vyhodit, lze zrenovovat, abyste mohli další den zase jezdit.

Speciální chladicí médium zmrazí kov až na -45°C. To způsobuje smrštění kovu a vytváří mikrotrhliny v korozi a galvanicky tavených kovových částech. Penetrační separační prostředek se poté rozpadne a vyplaví rez. Díky Finish Line Chill Zone získá většina zadřených dílů plnou funkčnost.

Jak používat Finish Line Chill Zone: Jednoduše nastříkejte zrezivělou část po dobu 10 až 20 sekund a počkejte 2-3 minuty, než se uvolňovací prostředek plně vsákne a rozbije rez. U silně rezavých svařovaných dílů stříkejte déle (30-60 sekund), abyste dosáhli maximálního mrazivého účinku, a poté počkejte deset minut až jednu hodinu, než se rez důkladně rozloží. Při obnově řetězu jízdního kola namáčejte vždy jednu malou část.

  • Penetrační přípravek proti korozi Finish Line Chill Zone
  • Uvolní zarostlou sedlovku z rámu, zarezlý šroub, srostlý závit nebo znovu rozhýbe starý rezavý řetěz
  • Speciální chladicí médium zmrazící kov až na -45°C
  • Balení sprej 500ml

FINISH LINE – FINISH LINE je přední americký výrobce maziv, čistících a dalších servisních produktů. Společnost Finish Line nabízí vysoce kvalitní produkty od roku 1988. V současné době vyrábí na Long Islands, N.Y. přes dvacet různých výrobků určených k péči a údržbě jízdního kola, které jsou distribuovány ve více než 45 zemích světa.

Firma Finish Line začala v roce 1996 úzce spolupracovat s laboratořemi společnosti DuPont. Díky tomuto spojení obsahují společně vyvíjené produkty nejvyspělejší technologie maziv, jelikož DuPont je nejen díky projektům Teflon, CoolMax či Cordura garantem kvalitních chemických výrobků. Finish Line byla udělena exkluzivní práva ke značce Teflon a souvisejícím technologiím používaným ve výrobě. Ve spolupráci s profesionálními týmy Giant, Scott, Commencal a Trek se firma úzce věnuje výzkumu a vývoji, abys s ohledem na ochranu životního prostředí a vysokých bezpečnostních standardech pokročila dále při hledání nejvyšší možné účinnosti svých výrobků.

Určení Penetrační přípravek proti korozi ve spreji