Láhev CamelBak Podium 0,71l Jetstream Green

Láhev CamelBak Podium 0,71l Jetstream Green
Sleva 6%
Novinka

Cyklistická láhev na kolo CamelBak Podium s patentovaným samouzavíracím náustkem Jet Valve a technologií Hydroguard, která zajišťuje věrnou chuť nápoje bez plastové pachuti. Limitovaná jarní edice 2024.

Zobrazit více
Láhev CamelBak Podium 0,71l Jetstream Green
Láhev CamelBak Podium 0,71l Jetstream Green
356  Kč

Láhev CamelBak Podium 0,71l Jetstream Green

Láhve CamelBak Podium jsou vyrobeny z BPA, BPS a BPF-free polypropylenu s technologií Hydroguard, která zajišťuje věrnou chuť nápoje bez plastové pachuti. Díky patentovanému samouzavíracímu náustku Jet Valve voda z lahve nekape. Navíc je vybavena úplným otočným uzávěrem pro přepravu plných lahví. Víčko s náustkem se snadno rozebere a vyčistí. Díky dokonalému tvaru se láhev Podium na kole dobře drží, snadno se mačká a nikdy ji neztratíte z košíku.

  • Cyklistická láhev na kolo CamelBak Podium
  • Patentovaný samouzavírací náustek Jet Valve
  • Antibakteriální technologie Hydroguard
  • Materiál BPA, BPS a BPF-free polypropylen
  • Objem 0,71l

Plastové materiály použité na výrobu lahví a zásobníků na vodu CAMELBAKVšechny lahve a zásobníky CAMELBAK jsou 100% bez BPA, BPS a BPF. Produkty procházejí přísným testováním třetích stran, aby bylo zajištěno, že se žádné škodlivé chemikálie nebudou vylučovat do nápojů. Nezávislé laboratoře také provedly extrakční testy, aby se ujistili, že lahve a zásobníky splňují přísné normy bezpečnosti potravin stanovené FDA, Evropským společenstvím, japonským ministerstvem zdravotnictví a sociální péče a Kalifornským Prop 65. BPA, BP a BPF se nepoužívají ani v surovinách nebo výrobních procesech pro výrobu zásobníků nebo lahví CAMELBAK. Více informací najdete v odkazu.

CAMELBAK – CAMELBAK je americká značka, za jejíž vznikem stojí příběh z roku 1989. V americkém městě Wichita Falls ve státě Texas se jede tradiční 160 kilometrů dlouhý závod Hotter’N Hell 100. Je jasné, že spotřeba vody bude na sluncem rozpálených silnicích vysoká. A tak jeden z účastníků, záchranář Michael Eidson, přichází s geniálním řešením. Naplnil vodou infuzní vak, vložil ho do vysoké ponožky (ano, ponožky) a tenhle kuriózní „hydratační systém“ nacpal do kapsy dresu. Přes rameno si přetáhl hadičku na pití a kolíčkem na prádlo ji připevnil k dresu. Prototyp CamelBaku neboli batohu s vodním rezervoárem byl na světě! Ostatním závodníkům byl Michael pro smích, ale netrvalo příliš dlouho a výroba CamelBaku se rozjela na plné obrátky. Od dob infuzního vaku v tlusté ponožce CamelBak ušel dlouhou cestu. Stal se absolutní špičkou ve svém oboru. Stačilo mít odvahu, sebedůvěru a vynalézavost. A ti, co se kdysi Eidsonovi smáli? Dost možná i oni mají dnes CamelBak na zádech. CamelBak. Dokonalé řešení hydratace.

Určení Cyklistická láhev na kolo
Barva Modrá
Objem 0,71l