Cyklistický batoh CamelBak CLASSIC LIGHT Gibraltar Navy/Black 4l

Cyklistický batoh CamelBak CLASSIC LIGHT Gibraltar Navy/Black 4l
Sleva 15%
Akce

Malý cyklistický batoh CamelBak CLASSIC LIGHT určený pro kratší vyjížďky. Batoh je lehoučký, pohodlný, a přitom velmi odolný a přizpůsobitelný. Celkový objem batohu je 4l, z toho 2l zabere rezervoár Crux LR™.

Zobrazit více
Cyklistický batoh CamelBak CLASSIC LIGHT Gibraltar Navy/Black 4l
Cyklistický batoh CamelBak CLASSIC LIGHT Gibraltar Navy/Black 4l
1 359  Kč

Cyklistický batoh CamelBak CLASSIC LIGHT Gibraltar Navy/Black 4l

Malý cyklistický batoh CamelBak CLASSIC LIGHT určený pro kratší vyjížďky. Batoh je lehoučký, pohodlný, a přitom velmi odolný a přizpůsobitelný. Celkový objem batohu je 4l, z toho 2l zabere rezervoár Crux LR™. Batoh je vyroben z lehkých a prodyšných materiálů s odvětranými popruhy, bezpečnostní kapsou na zip, reflexními prvky a nastavitelným hrudním pásem.

  • Cyklistický batoh CamelBak CLASSIC LIGHT s vodním rezervoárem
  • Zádový systém Air Support™ s technologií Body Mapping zajistí maximální ventilaci zad
  • Odvětrávané popruhy ze síťoviny
  • Jedna zadní kapsa na zip na nezbytné drobnosti
  • Horní poutko na snadný přenos batohu
  • Bezpečnostní reflexní prvky
  • Poutko na blikačku
  • Hmotnost batohu: 190g
  • Rezervoár: Crux LR™ 2l (Quick Link™ systém)
  • Celkový úložný prostor: 4l

BODY MAPPING TECHNOLOGY CAMELBAK - Unikátní technologie batohů CamelBak, která zajistí maximální ventilaci a odvětrávání v nejteplejších oblastech vašich zad.

Plastové materiály použité na výrobu lahví a zásobníků na vodu CAMELBAKVšechny lahve a zásobníky CAMELBAK jsou 100% bez BPA, BPS a BPF. Produkty procházejí přísným testováním třetích stran, aby bylo zajištěno, že se žádné škodlivé chemikálie nebudou vylučovat do nápojů. Nezávislé laboratoře také provedly extrakční testy, aby se ujistili, že lahve a zásobníky splňují přísné normy bezpečnosti potravin stanovené FDA, Evropským společenstvím, japonským ministerstvem zdravotnictví a sociální péče a Kalifornským Prop 65. BPA, BP a BPF se nepoužívají ani v surovinách nebo výrobních procesech pro výrobu zásobníků nebo lahví CAMELBAK. Více informací najdete v odkazu.

CAMELBAK – CAMELBAK je americká značka, za jejíž vznikem stojí příběh z roku 1989. V americkém městě Wichita Falls ve státě Texas se jede tradiční 160 kilometrů dlouhý závod Hotter’N Hell 100. Je jasné, že spotřeba vody bude na sluncem rozpálených silnicích vysoká. A tak jeden z účastníků, záchranář Michael Eidson, přichází s geniálním řešením. Naplnil vodou infuzní vak, vložil ho do vysoké ponožky (ano, ponožky) a tenhle kuriózní „hydratační systém“ nacpal do kapsy dresu. Přes rameno si přetáhl hadičku na pití a kolíčkem na prádlo ji připevnil k dresu. Prototyp CamelBaku neboli batohu s vodním rezervoárem byl na světě! Ostatním závodníkům byl Michael pro smích, ale netrvalo příliš dlouho a výroba CamelBaku se rozjela na plné obrátky. Od dob infuzního vaku v tlusté ponožce CamelBak ušel dlouhou cestu. Stal se absolutní špičkou ve svém oboru. Stačilo mít odvahu, sebedůvěru a vynalézavost. A ti, co se kdysi Eidsonovi smáli? Dost možná i oni mají dnes CamelBak na zádech. CamelBak. Dokonalé řešení hydratace.

Určení Cyklistický batoh na kolo
Barva Modrá
Objem 4l