Cyklistický batoh CamelBak MULE 12 Dusty Olive

Cyklistický batoh CamelBak MULE 12 Dusty Olive
Doprava zdarma
Novinka

Legendární bikový batoh CamelBak MULE 12 s celkovým úložným prostorem 12l určený pro celodenní výšlapy. Dlouhodobě nejoblíbenější cyklistický batoh z dílny Camelbak s 3l rezervoárem vhodný na MTB, turistiku, treking a podobně.

Zobrazit více
Cyklistický batoh CamelBak MULE 12 Dusty Olive
Cyklistický batoh CamelBak MULE 12 Dusty Olive
3 099  Kč

Cyklistický batoh CamelBak MULE 12 Dusty Olive

Legendární bikový batoh CamelBak MULE 12, který je svým obsahem 12l určený pro celodenní výšlapy. Batoh CamelBak MULE má ve výbavě integrovaný organizér s poutkem na klíče a praktickými přihrádky na doklady a podobně. Samozřejmostí je Magnetic Tube Trap a Helmet Carry, kapsa na telefon či brýle, hrudní a bederní pás (odnímatelný), reflexní prvky a poutko na blikačku. Inovovaný zádový systém Air Support zajišťuje maximální pohodlí a kvalitní odvětrání zad. Dokonale prodyšné jsou i popruhy ze síťoviny.

 • Cyklistický batoh CamelBak MULE 12 s vodním rezervoárem
 • Zádový systém Air Support™ s technologií Body Mapping zajistí maximální ventilaci zad
 • Magnetic Tube Trap udrží trubici v bezpečí a přístupnou pro okamžité použití
 • Odvětrávané popruhy ze síťoviny
 • Jedna zadní kapsa bez zipu na nezbytné drobnosti
 • Zadní kapsa na zip s integrovaným organizérem
 • Velká hlavní zadní kapsa na zip
 • Malá zipová látková kapsa na telefon nebo brýle
 • Horní poutko na snadný přenos batohu
 • Bezpečnostní reflexní prvky
 • Poutko na blikačku
 • Hmotnost batohu: 580g
 • Rezervoár: Crux™ 3l (Quick Link™ systém)
 • Celkový úložný prostor: 12l

BODY MAPPING TECHNOLOGY CAMELBAK - Unikátní technologie batohů CamelBak, která zajistí maximální ventilaci a odvětrávání v nejteplejších oblastech vašich zad.

Plastové materiály použité na výrobu lahví a zásobníků na vodu CAMELBAKVšechny lahve a zásobníky CAMELBAK jsou 100% bez BPA, BPS a BPF. Produkty procházejí přísným testováním třetích stran, aby bylo zajištěno, že se žádné škodlivé chemikálie nebudou vylučovat do nápojů. Nezávislé laboratoře také provedly extrakční testy, aby se ujistili, že lahve a zásobníky splňují přísné normy bezpečnosti potravin stanovené FDA, Evropským společenstvím, japonským ministerstvem zdravotnictví a sociální péče a Kalifornským Prop 65. BPA, BP a BPF se nepoužívají ani v surovinách nebo výrobních procesech pro výrobu zásobníků nebo lahví CAMELBAK. Více informací najdete v odkazu.

CAMELBAK – CAMELBAK je americká značka, za jejíž vznikem stojí příběh z roku 1989. V americkém městě Wichita Falls ve státě Texas se jede tradiční 160 kilometrů dlouhý závod Hotter’N Hell 100. Je jasné, že spotřeba vody bude na sluncem rozpálených silnicích vysoká. A tak jeden z účastníků, záchranář Michael Eidson, přichází s geniálním řešením. Naplnil vodou infuzní vak, vložil ho do vysoké ponožky (ano, ponožky) a tenhle kuriózní „hydratační systém“ nacpal do kapsy dresu. Přes rameno si přetáhl hadičku na pití a kolíčkem na prádlo ji připevnil k dresu. Prototyp CamelBaku neboli batohu s vodním rezervoárem byl na světě! Ostatním závodníkům byl Michael pro smích, ale netrvalo příliš dlouho a výroba CamelBaku se rozjela na plné obrátky. Od dob infuzního vaku v tlusté ponožce CamelBak ušel dlouhou cestu. Stal se absolutní špičkou ve svém oboru. Stačilo mít odvahu, sebedůvěru a vynalézavost. A ti, co se kdysi Eidsonovi smáli? Dost možná i oni mají dnes CamelBak na zádech. CamelBak. Dokonalé řešení hydratace.

Určení Cyklistický batoh na kolo
Barva Zelená
Objem 12l